facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2010-12-16
 

Spodnie Salewa Tierra

Za niecałe 500 zł otrzymujemy bardzo zaawansowane techniczne spodnie. Stosunek jakości do ceny znacznie przechyla się na szalę jakości.
Wykonane są z Powertexu (10.000 mm H2O, 15.000 g H2O/m2/24h), nowoczesnego materiału opracowanego i ulepszanego od ponad 8 lat przez zespół innowacji firmy Salewa. Tierra wykonane są z bardzo mocnej tkaniny zewnętrznej, której nie straszne jest spotkanie z ostrą skałą czy nawet rakiem (wzmocnienia nogawek).

Spodnie posiadają rozpinane nogawki na całej długości (zamki dwukierunkowe), co umożliwia szybkie zakładanie/ściąganie oraz pozwala na precyzyjną regulację ciepłoty ciała. Dół profilowanych nogawek wyposażono w fartuchy przeciwśnieżne, dzięki którym do buta nie dostanie się płatek śniegu nawet podczas brnięcia w śniegu po pas. Spodnie mają 3 kieszenie, dwie przednie i jedna z tyłu – wszystkie zabezpieczone wodoodpornymi zamkami.

Całość zwieńczono dopinanymi szelkami, które dzięki zastosowaniu podwójnego systemu mocowania (rzepa + ) można w momencie ekstremalnej sytuacji żołądkowej szybko odpiąć. Dualny system mocowania zabezpiecza przed samowolnym rozczepieniem. 

W drodze na Huascarana, Peru, fot. Marek Żołądek
 
Spodnie pomimo niskiej ceny (jak na tak zaawansowany produkt) zdecydowanie spełnią wymagania profesjonalistów i zagorzałych entuzjastów gór. Brak ocieplenia sprawia, iż spodnie można zaklasyfikować do grupy 4season – doskonale sprawdzą się jako warstwa termiczna w sezonie letnim, a uzupełnione np. w spodnie polarowe pozwolą w pełni rozkoszować się zimą w górach (wspinaczka, trekking, narty).

Produkt godny polecenia wszystkim kochającym sporty górskie, zarówno tym mniej zaawansowanym jak i profesjonalistom...

Dokończenie artykułu: www.ceneria.pl.
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-02-26
BIZNES
 

Miłość do gór, w Zillertal

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-02-22
BIZNES
 

Omni-Heat od Columbia Sporstwear na Srebrnym Globie

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2023-11-30
BIZNES
 

Sezon zimowy 2023-2024 w Południowym Tyrolu

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com