facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2008-07-03
 

Speleo Salomon na Dirty Weekend

W najbliższy weekend przy południowej granicy Szkocji ponad 500 zawodników zmierzy się na trzech trasach najstarszego cyklu zawodów adventure race w Wielkiej Brytanii – Dirty Weekend ACE Race. 

W najbliższy weekend przy południowej granicy Szkocji ponad 500 zawodników zmierzy się na trzech trasach najstarszego cyklu zawodów adventure race w Wielkiej Brytanii – Dirty Weekend ACE Race. Na najdłuższej z nich, ponad 170 km, wystartuje też polski duet Speleo Salomon: Kasia Zając i Piotrek Kosmala. Przez dwa dni czeka ich około 30 godzin napierania i etap nocny w malowniczych górach Tweed Valley. Organizatorzy oprócz długiego trekingu zapowiadają trudną nawigację w podmokłych dolinach oraz szybkie i wymagające etapy rowerowe, kajakowe i linowe. 

Zawody są jednocześnie eliminacją do międzynarodowej edycji Landrover G4 Challenge - rajdu off-road z elementami adventure racing, który odbędzie się jesienią w dzikich zakątkach Azji. Zespół, który wygra Dirty Weekend, jako jedna z 18 narodowych reprezentacji wystartuje w rajdzie, którego tegorocznym celem jest wsparcie Międzynarodowej Organizacji Czerwonego Krzyża i Czerwonego Półksiężyca.   

Strona zespołu www.speleoteam.pl
Strona zawodów www.acerace.co.uk

Monika Strojny

2008-07-03

(kg)
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-05-24
BIZNES
 

Nowy dystrybutor CLIMBING TECHNOLOGY w Polsce

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-03-14
BIZNES
 

Apidura – nowa marka dla bikepackerów

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com