facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2009-06-02
 

Speleo Salomon Advenure Racing Team - startowy maj

W maju na dobre rozpoczął się sezon startowy. Pełną parą trwają też przygotowania do zbliżającego się Monster Explore Sweden - 1000 km po bezdrożach i wielkich wodach Szwecji.


W sobotę, 23 maja Piotrek Dymus i Piotrek Hercog po 16 h walki na najdłuższej trasie wbiegli jako pierwszy zespół na metę rajdu Jura Skałka Zawiercie Adventure. Czekając na drugi team, który przybył 4 godziny po nich, świętowali zwycięstwo i kolejną rocznicę urodzin Dymka. Jeszcze raz Sto lat i gratulacje!!!

Pod koniec kwietnia Piotrek Dymus i Artur Kurek wzięli udział w rajdzie Wertepy w okolicach Poznania. Prologiem do rajdu był bieg zaliczany do cyklu Salomon Trail Running. Trasa, sama w sobie szybka, nie przysporzyla chłopakom większych trudności. Niemałym wyzwaniem natomiast okazała się dla nich nawigacja. Walczyli dzielnie do końca - i z mapą i z przebitymi dętkami - aby nad ranem 23 kwietnia, jako 3ci zespół powitać metę.

Z wiadomości biegowych

Artur wbiegając w niecałe 35 minut na górę Magurkę uplasował się na 13 pozycji w Biegu Magurki i zajmuje obecnie czwarte miejsce w klasyfikacji generalnej cyklu. Oby tak dalej... Zespół Speleo Salomon (Piotr Hercog, Artur Kurek) 12 czerwca wystartuje w VI Biegu Rzeźnika. W zeszłym roku Speleo Salomon zajął w Biegu Rzeźnika 2 miejsce.

Wyścigi MTB
Kasia Zając mocno trenuje MTB - 17 maja wystartowała we Frankische-Schweiz MTB Maraton, na trasie 40 km z 800-metrowym przewyższeniem zajęła 8 miejsce wśród kobiet, a Piotrek Dymus zmierzył się z dystansem 100 km i zajął 3 miejsce w XI Długodystansowym Rajdzie na Orientację DYMnO 2009.

Nowi partnerzy

A na koniec bardzo miło nam poinformować, że do grona sponsorów naszego zespołu dołączyły dwie firmy, bez których trudno sobie wyobrazić komfort podczas zawodów AR. Serdecznie witamy GORE-TEX i BUFF i cieszymy się z nawiązanej współpracy!

Źródło: speleoteam.pl
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-05-24
BIZNES
 

Nowy dystrybutor CLIMBING TECHNOLOGY w Polsce

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-03-14
BIZNES
 

Apidura – nowa marka dla bikepackerów

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com