facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2008-08-19
 

Speleo Salomon - podsumowanie lipca 2008

Lipiec upłynął pod znakiem przygotowań do Mountain X-Race – jednych z najbardziej obsadzonych zawodów rozegranych w dniach 21-26.07 we francuskich Alpach.


Wyścig w Alpach

Lipiec upłynął pod znakiem przygotowań do Mountain X-Race – jednych z najbardziej obsadzonych zawodów rozegranych w dniach 21-26.07 we francuskich Alpach. Rajd podzielono na 5 dni-etapów. Podczas jednego etapu rozgrywano jedną dyscyplinę. Dodatkowo każdy dzień kończył bieg górski. Taka formuła zawodów była dla nas nowością. Byliśmy pełni podziwu jak szybko poszczególne etapy pokonywali ci najlepsi i na jak specjalistyczne zaplecze techniczne mogli liczyć po każdym etapie. Ostatecznie Kasia, Remik i Piotrek Kosmala startujący w kategorii MIX zajęli dobre 6 miejsce, a Artur, Darek i Piotrek Dymus przy mocnej konkurencji teamów męskich zakończyli zawody na 15 pozycji. Za rok będziemy musieli nieco inaczej przygotować się do tych specyficznych, ale jakże interesujących zawodów. Zapraszamy do galerii zdjęć z Francji zamieszczonej na stronie Zespołu.

Aktywny weekend

3 tygodnie wcześniej, dzięki dużej liczebności zespołu, wystartowaliśmy aż w trzech różnych imprezach. Kasia i Piotrek Kosmala wywalczyli 3 miejsce w kat. Elite Mix na rozgrywanych w Szkocji zawodach Dirty Weekend Ace Race. Aga, tradycyjnie już, zwyciężyła na trasie Giga w Powerade MTB Maraton w Szczawnicy. Remik natomiast poprowadził zaprzyjaźniony team do zwycięstwa w Rajdzie Adventura rozegranym w okolicach Bytowa (jeden Speleo Salomon wystarczył)

Podwójne złoto

19 lipca Hercik ze sporą przewagą nad konkurencją wygrał Rajd Przygodowy Mława. To było w sobotę. W niedzielę Aga zwyciężyła Mazovia MTB maraton na trasie Giga (96km), zdobywając jednocześnie tytuł Amatorskiego Mistrza Mazowsza w Maratonie MTB.

Nowi w teamie

W ostatnich miesiącach Zespół odnotował poważne wzmocnienie liczebne. 29 maja, z wynikiem 3 kg i 56 cm, na świat przyszedł Bartek Bonarski. W lipcu przywitaliśmy Marysię Hercog, która minimalnie przebiła Bartka – 3,4 kg i 56 cm. Gratulujemy rodzicom, a młodym zawodnikom życzymy zdrowia i odwagi w zdobywaniu tego, co jest jeszcze do zdobycia.

Speleo Salomon Advenure Racing Team

2008-08-19


(kg)

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-07-22
BIZNES
 

Hanwag Rotpunkt Low GTX wraca na dobre

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-07-02
BIZNES
 

Południowy Tyrol: niezwykły region Włoch

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-05-24
BIZNES
 

Nowy dystrybutor CLIMBING TECHNOLOGY w Polsce

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com