facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2021-12-11
 

SNOW EXPO SKI TEST 2021/22

SNOW EXPO SKI TEST to największe, darmowe testy nart i desek w Polsce. Właśnie rozpoczynają swój czwarty sezon zimowy. 

Fot. materiały prasowe SNOW EXPO

 

Już w ten weekend, w dniach 11 i 12 grudnia 2021 roku zapraszamy do Białki Tatrzańskiej, na stok Kotelnicy, gdzie fani sportów zimowych, absolutnie za darmo będą mieli okazję, w jednym miejscu i czasie, przetestować i bezpośrednio porównać narty oraz deski dziewiętnastu producentów sprzętu. 


W pobliżu dolnej stacji kolei Kotelnica Białczańska, swoje namioty z flotą testową i profesjonalną obsługą ustawią następujące marki: 


BATALEON SNOWBOARDS, BURTON, DYNASTAR, ELAN, FLOW, FLUX, HEAD, K2, MAJESTY, NIDECKER, NOBILE, NORDICA, RIDE, ROME SDS, ROSSIGNOL, SIMS, VOLKL, WED’ZE by Decathlon. 


Każdy dystrybutor przywiezie kilkadziesiąt par nart testowych i desek.

 

 Fot. materiały prasowe SNOW EXPO

 

Przy okazji można spotkać się ze specjalistami  oraz profesjonalnymi narciarzami i riderami. Z pomocą mikrofonu podzielą się pasją i doskonale doradzą. Serwismeni ustawią narty, deski i wiązania do testów. I co najważniejsze, za testowanie sprzętu nie trzeba płacić!

 

Na stoku obecny będzie także znany aktor i multi sportowiec Piotr Zelt - doskonały narciarz oraz Jacek Ciszak, znany z portalu Skionline.pl i autorskiego vloga, ekspert turystyki narciarskiej. Obaj podzielą się wrażeniami z testów sprzętu.

O dobrą atmosferę zadba nagłośnienie firmy JBL.

 

Do zobaczenia na SNOW EXPO SKI TEST 2020/21. W polskich górach.

 

11-12 grudnia 2021 – Kotelnica, Białka Tatrzańska

15-16 stycznia 2022 – Słotwiny Arena, Krynica

19-20 luty 2022 – Skolnity, Wisła

 

Sprawdź dlaczego nie może Cię tutaj zabraknąć: www.bit.ly/Slotwiny2020


***

„SNOW EXPO – nie tylko dla narciarzy” od pięciu sezonów promuje uprawianie narciarstwa, poprzez wystawy sprzętu połączonych z możliwością zdobycia wiedzy zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych fanów sportów zimowych. Dla rodzin poszukujących możliwości i kierunku wyjazdu. Dla tych, którzy pragną spotkać sportowców, za którymi stoją wybitne osiągnięcia wysokogórskie, czy zjazdowe i posłuchać o ich doświadczeniach i radach. Te wydarzenia były dotąd organizowane na stadionie PGE Narodowym w Warszawie.

 

Czwarty sezon z rządu organizowane są wydarzenia pt. „SNOW EXPO – SKI TEST”, które odbywają się w najlepszych polskich ośrodkach narciarskich.


 

Informacja prasowa

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Piotr Gruszkowski
 
2023-07-28
WYDARZENIA
 

Wystawa „Skały”

Komentarze
0
 
 
Piotr Gruszkowski
 
2023-04-06
WYDARZENIA
 

KIERAT 2023 – góry w solidnej dawce

Komentarze
0
 
Goryonline
 
Goryonline
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2023 Goryonline.com