facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2019-10-26
 

SNOW EXPO 2019 zaprasza na spotkania, prelekcje i zawody wspinaczkowe - już w najbliższy weekend!

Kingę Baranowską, Magdę Lassotę, Andrzeja Bargiela, Andrzej Mecherzyńskiego-Wiktora i Pawła Kunachowicza spotkacie i posłuchacie już w najbliższy weekend na stadionie PGE Narodowym w Warszawie, podczas IV edycji SNOW EXPO. Pełen program imprezy znajdziecie tutaj.

 

Oczywiście nie zabraknie tam również naszej redakcji, szkoleń lawinowych oraz zawodów wspinaczkowych, na które możecie się jeszcze zapisać tutaj.

 

Ponadto wystąpią Małgorzata Tlałka, Karolina Reimen-Żerebecka, Maryna Gąsienica-Daniel, Sylwia Jaśkowiec, Jacek Ciszak, Tomasz Kurdziel i Jacek Nikliński, choć to tylko niektórzy z zaproszonych gości specjalnych, pierwszego i jedynego w Polsce Wydarzenia dedykowanego wyłącznie dla osób kochających narty, snowboard, skitour lub freeride oraz outdoor i wspinaczkę.Impreza odbywająca się cyklicznie i oficjalnie otwierająca sezon zimowy na stadionie PGE Narodowym zdobyła już renomę i uznanie w branży, czego dowodem jest fakt, że tylko tutaj zaprezentują się takie marki, jak Atomic, Buff, Dainese, Dynastar, Giro, Majesty, Nordica, Poc, Rossignol, Salewa, Salomon, X-bionic, czy Völkl  oraz ośrodki narciarskie z Andory, Austrii, Polski, Słowacji, Włoch, czy Hiszpanii.

 

SNOW EXPO od czterech lat kreuje nowy trend imprezy B2C2B, czyli wystawy sprzętu połączonej z możliwością zdobycia wiedzy zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych fanów sportów zimowych. Dla rodzin poszukujących możliwości i kierunku wyjazdu. Dla tych, którzy pragną spotkać sportowców, za którymi stoją wybitne osiągnięcia wysokogórskie, czy zjazdowe i posłuchać o ich doświadczeniach i radach. Wreszcie dla tych, którzy pragną sprawdzić się w zawodach wspinaczkowych prowadzonych przez słynnego Mechaniora, czy… kibicować ekipie ustanawiającej podczas SNOW EXPO 2019 rekord Guinnessa w morsowaniu 12 godzinnym (!) oraz uczestnikom pierwszych Mistrzostw Polski w morsowaniu.

 

 

Wreszcie dla tych, którzy chcą wziąć udział w szkoleniach i uwaga, warsztatach lawinowych, a nawet w warsztatach ręcznego serwisowania nart prowadzonych przez bezdyskusyjnie najlepszego specjalistę w Polsce. Oczywiście, jak co roku nie zabraknie szkoleń zarówno dla grupy entry, jak i dla zaawansowanych, o prawidłowym doborze sprzętu, ubioru, czy ekwipunku na wyprawy i wyjazdy narciarskie. Nowością będą prezentacje regionów i stacji narciarskich prowadzone przez niezależnego eksperta. I zapewne, jak co roku dużą część odwiedzających stanowić będą osoby związane zawodowo z branżą.

 

SNOW EXPO 2019 odbędzie się jak dotąd, pod najlepszym w Polsce sportowym adresem, czyli na stadionie PGE Narodowym w centrum Warszawy. Wyłącznym partnerem motoryzacyjnym SNOW EXPO jest firma Ford Polska.

 

Zapraszamy na PGE Narodowy i w nasze ukochane góry!

Organizatorzy

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Piotr Gruszkowski
 
2023-11-08
WYDARZENIA
 

Wystawa „Spojrzenie z góry. Archiwum Wady Rutkiewicz”

Komentarze
0
 
 
Piotr Gruszkowski
 
2023-07-28
WYDARZENIA
 

Wystawa „Skały”

Komentarze
0
 
 
Piotr Gruszkowski
 
2023-04-06
WYDARZENIA
 

KIERAT 2023 – góry w solidnej dawce

Komentarze
0
 
Goryonline
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2023 Goryonline.com