facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS

Słońce, plaża i... wspinaczka na Kalymnos?

W dniach 28 - 30 września odbędzie się The North Face® Kalymnos Climbing Festival. Na trzy dni grecka wyspa stanie się prawidzwym centrum wspinaczkowego  świata.

Najwyższej jakości wapień, brak kruchej skały, ciągle powiększająca się liczba dróg wspinaczkowych na różnym poziomie, słońce, plaża i pyszne jedzenie. Brzmi jak opis wspinaczkowego raju?

To Kalymnos - grecka wyspa położona na morzu Egejskim, która swoją sławę zyskała w połowie lat 90 - tych XX wieku, kiedy to została odkryta przez środowisko wspinaczkowe.

Od 28 do 30 września odbędzie się tam The North Face® Kalymnos Climbing Festival. Jest to propozycja dla wszytskich tych, którzy nie wyobrażają sobie wakacji bez chociażby kilku dni spędzonych w skałach. Wyprawa na Kalymnos będzie nie tylko okazją do wspinaczki w międzynarodowym towarzystwie (swój udział zapowiedzieli tacy członkowie teamu The North Face jak: James Pearson, Iker i Eneko Pou, Caroline Ciavaldini, Hansjoerg Auer, Herve Barmasse, Sam Elias, Emily Harrington i Hazel Findlay), ale także sznasą na wzięcie udziału w zawodach, losowaniach nagród, kursach i imprezach na plaży.


Jednym z bardziej emocjonujących wydarzeń festiwalu będą z pewnością zawody wspinaczkowe, które odbędą się na całkowicie nowych drogach. Na najlepszych czeka
10 000 euro w gotówce i nagrody rzeczowe The North Face o wartości 5 000 euro!

„Kalymnos jest jednym z najlepszych miejsc na świecie do uprawiania wspinaczki sportowej. Prawdziwy raj na ziemi, z trasami na wszystkich poziomach zaawansowania. Zapraszamy wszystkich do spędzenia kilku niezapomnianych dni na tej wspaniałej wyspie - na pewno nie zabraknie pozytywnych emocji! Do zobaczenia na Kalymnos!" – zachęca Iker Pou.

Rejestracja do udziału w zawodach rozgrywanych w ramach The North Face® Kalymnos Climbing Festival rusza w maju 2012 na www.thenorthfacejournal.com.

Więcej informacji:
facebook: http://facebook.com/thenorthface.europe
twitter: http://twitter.com/TheNorthFaceEU
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2023-08-17
WSPINACZKA SPORTOWA
 

Aladaglar / wspinanie w Antytaurusie

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2023-03-08
WSPINACZKA SPORTOWA
 

Krakowskie Krzemionki wracają do gry

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-12-20
WSPINACZKA SPORTOWA
 

Zawody Drytool 2022

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-12-12
WSPINACZKA SPORTOWA
 

Magiczna Sintra - wspinanie i surfing w Portugalii

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-05-09
WSPINACZKA SPORTOWA
 

Baza informacji o ptasich gniazdach

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2023 Goryonline.com