facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2019-02-07
 

Skitury po pracy? Czemu nie! Dynafit zaprasza na Speedfit Night!

DYNAFIT – specjalista w dziedzinie górskich sportów wytrzymałościowych – kontynuuje w sezonie zimowym 2018-19 serię popularnych eventów Speedfit Night. Marka zaprasza wszystkich miłośników skitouringu do odwiedzenia jednego z wybranych ośrodków narciarskich w rejonie Alp i Tatr i wzięcia udziału w popołudniowo-wieczornym treningu skiturowym na stoku. Dopracowany program imprezy, testy najnowszego sprzętu DYNAFIT oraz konsultacje z ekspertami marki – wszystko to czeka na gości tegorocznych Speedfit Nights, czyli wyjątkowych spotkań w przyjacielskiej atmosferze, skierowanych zarówno do zapalonych skiturowców, jak i tych, którzy chcą postawić pierwsze kroki na fokach.

 

 

Kalendarz na bieżący sezon zimowy obejmuje już około 50 eventów w 10 krajach. W Polsce zaplanowane jest 5 wydarzeń. W ramach każdego z nich entuzjaści skitouringu będą mogli zapoznać się z nowościami sprzętowymi od DYNAFIT i bezpłatnie wypróbować wybrane modele podczas wycieczki na stoku. Eksperci z ramienia marki przez cały czas pozostaną do dyspozycji uczestników i z przyjemnością doradzać będą zarówno w kwestii produktów, jak i techniki poruszania się na skiturach. Goście mogą także liczyć na atrakcyjne vouchery rabatowe i konkursy z nagrodami ufundowanymi przez DYNAFIT i sklepy partnerskie. Na Speedfit Nights DYNAFIT zaprasza nie tylko początkujących czy średnio-zaawansowanych, ale także doświadczonych skiturowców, dla których będzie to doskonały trening i okazja do popracowania nad wytrzymałością przed dłuższymi wycieczkami w terenie.

 

 

Imprezy będą odbywać się na stokach z trasami wyznaczonymi specjalnie do podchodzenia na fokach i z czołówką. Podczas eventu schroniska partnerskie pozostaną otwarte, by uczestnicy mogli odpocząć oraz porozmawiać z innymi pasjonatami sportów outdoorowych w przytulnej atmosferze  i zasłużonej kawie i ciastku.

 

Zgłoszenia przyjmowane są przez Partnerów wydarzeń : Tatra Trade – Dynafit Competence Center, Polar Sport oraz Tuttu - sklepy turystyczne. 

 

 

Data

Ośrodek/ miejsce startu

Adres

Partnerzy

Zgłoszenie udziału

9 lutego 2019,

16.00

Ośrodek narciarski

Polana

Szymoszkowa

(Dolna stacja)

 

ul. Polana Szymoszkowa 2, Zakopane

Polar Sport,

Tatra Trade

tatratrade@tatratrade.com.pl

 

 

22 lutego 2019, 19.00

Schronisko PTTK Rysianka (Złatna Huta)

Złatna Huta, parking

Tuttu

Tatra Trade

staszek@tuttu.pl

 

 

23 lutego 2019, 9.00, 12.00 i 18.00

Schronisko PTTK Rysianka

Złatna Huta, parking

Tuttu

Tatra Trade

staszek@tuttu.pl

 

 

24 lutego 2019, 11.00

Schronisko PTTK Rysianka

Przy schronisku

Tuttu

Tatra Trade

staszek@tuttu.pl

 

 

1 marca 2019,  16.30

Ośrodek narciarski PKL Mosorny Groń, Dolna Stacja

34-223 Zawoja

Polar Sport,

Tatra Trade

tatratrade@tatratrade.com.pl

 

 

 

Speedfit – skitouring na stoku, czyli jeden z głównych trendów w zimowych sportach górskich

 

Wraz ze Speedfit Nights, DYNAFIT umacnia swoją pozycję pioniera w segmencie skitouringu. Jest to wyjątkowy cykl eventów w pełni dedykowany trendowi wycieczek na przygotowanych trasach. Z roku na roku coraz większa liczba miłośników skitouringu przenosi się na stoki narciarskie, które umożliwiają szybszy, mniej skomplikowany i bezpieczniejszy trening znakomicie poprawiający kondycję przed dłuższymi weekendowymi wycieczkami w terenie. DYNAFIT jako pierwsza marka rozbudowała swoją ofertę skiturową o kompletny zestaw sprzętu i odzieży przeznaczony specjalnie do tego typu aktywności. Linia zaprojektowana z myślą o miłośnikach skitouringu na przygotowanych trasach to szereg technicznych i minimalistycznych produktów o sportowym charakterze. Uczestnicy eventów Speedfit Nights będą mieli okazję osobiście zapoznać się z funkcjonalnymi rozwiązaniami i technologiami zastosowanymi w kolekcji Speedfit oraz przetestować sprzęt podczas wieczornej wycieczki.

 

Dodatkowe informacje, kalendarz międzynarodowych imprez oraz szczegóły dotyczące każdego eventu dostępne są na: https://www.facebook.com/pg/dynafit/events/

oraz https://www.dynafit.com/speedfit.

 

#SPEEDUP – z DYNAFIT SpeedfitŹródło: informacja prasowa

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-05-24
BIZNES
 

Nowy dystrybutor CLIMBING TECHNOLOGY w Polsce

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-03-14
BIZNES
 

Apidura – nowa marka dla bikepackerów

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-03-13
BIZNES
 

Fjallraven Classic 2024

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com