facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2010-08-31
 

Sir Joseph z medalem Targów Kielce

Kurtka puchowa Ametys z expanderem termicznym czeskiej firmy Sir Joseph otrzymała podczas XXII edycji Targów w Kielcach Lato-Sport 2010 medal targów w kategorii sprzęt dla kobiet.
Jury konkursowe doceniło wysoką jakość wykonania odzieży, estetykę oraz funkcjonalność zaproponowanego rozwiązania. Zestaw ten sprawia, że młoda mama w okresie ciąży oraz po urodzeniu dziecka nie musi rezygnować z aktywnego trybu życia i wypoczynku na świeżym powietrzu.

Kurtka Ametys wypełniona została puchem z gęsi europejskich o rozprężności 650 cuin/oz i stosunku puchu do pierza 90/10. Puch gęsi używany w produkcji przez firmę Sir Joseph jest przetestowany pod kątem weterynaryjnym zgodnie z wytycznymi IDFB (International Down and Feather Bureau). Unikalna konstrukcja oraz dopasowany do kobiecej sylwetki krój zapewniają komfort użytkowania w temperaturach do -15°C. Materiały stosowane w produkcji stanowią własne opatentowane rozwiązania techniczne firmy Sir Joseph. Zewnętrzny materiał Softex®ECO, wyprodukowany został w zgodzie z ekologią z przetworzonych butelek PET, dzięki czemu może on być powtórnie wykorzystany. Dla zwiększenia wodoodporności całość pokryto dodatkową warstwą DWR TEFLON. Od wewnątrz kurtka wykonana jest z materiału Softex®40DWR z wykończeniem DWR. Dzięki takiemu połączeniu uzyskujemy kurtkę o wysokiej wiatro- i wodoszczelności przy zachowaniu doskonałej oddychalności. Naturalne wypełnienie puchowe gwarantuje najlepszą z możliwych izolację termiczną, długą żywotność oraz wysoką kompresowalność kurtki.


Expander termiczny został zaprojektowany głównie z myślą o paniach, które posiadają już kurtkę puchową Ametys lub Mitra z kolekcji Sir Joseph. Dzięki temu funkcjonalnemu rozwiązaniu w okresie ciąży nie trzeba już rezygnować z bycia aktywną, a co najważniejsze – tracić pieniędzy na nowe rzeczy, które po urodzeniu dziecka będą niepotrzebne! Expander montuje się w bardzo prosty sposób za pomocą dwóch zamków, tak jak jest to widoczne na zdjęciach.
Expander może być stosowany jako wkładka rozszerzająca objętość kurtki o rosnący brzuszek przyszłej mamy. Ponadto w połączeniu z chustą (nosidełkiem piersiowym) może służyć do transportu małego dziecka już po jego urodzeniu. Dziecko będzie doskonale zabezpieczone przed chłodem z jednej strony ciepłem mamy, a z drugiej doskonałą ociepliną Thermaloft Q. Taki zestaw gwarantuje komfort termiczny aż to temperatury – 10° C!
Expander posiada płynną regulację ściągaczami u dołu oraz na środku, dzięku czemu można go dokładnie dopasować do własnych potrzeb. Wewnątrz znajduje się dodatkowa kieszonka na stopy dziecka, co zapewnia stabilność i stałą temperaturę dla stóp malucha.Zestaw pojawi się w sprzedaży jesienią tego roku.

Dystrybucję prowadzi firma Sudetica Verticalia z Wrocławia. Wszelkie pytania dotyczące marki Sir Joseph w Polsce należy kierować na adres e-mail biuro@sudetica.pl.


Detale kurtki Ametys:
temperatura przeznaczenia: - 15°C
waga: 640 g
materiał zewnętrzny: Softex®ECO
materiał wewnętrzny: Softex®40DWR
wypełnienie: puch gęsi 90/10, 650 cuin/oz
konstrukcja komór X
zamki YKK
płynnie regulowany kaptur
bezpieczne rzepy – ochrona przed zaciąganiem odzieży
ściągacze przy kapturze, w talii i u dołu kurtki
krój dopasowany do kobiecej sylwetki
kolory: czarny, sangria, beżowy, szary
rozmiary: S, M, L, XL

Detale expandera:

temperatura przeznaczenia: - 10°C
waga: 100 g
materiał zewnętrzny: Softex®ECO
materiał wewnętrzny: Softex®ECO
wypełnienie: Thermaloft Q
kolor: antracyt
rozmiary: S, M, L
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2023-11-30
BIZNES
 

Sezon zimowy 2023-2024 w Południowym Tyrolu

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2023-11-06
BIZNES
 

Dołącz do przygody życia – FJALLRAVEN POLAR 2024

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2023-10-10
BIZNES
 

Lavaredo – nowa marka na polskim rynku outdoorowym

Komentarze
0
 
 
Piotr Gruszkowski
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2023 Goryonline.com