facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2017-11-25
 

Silesia Boulder Cup 2017/18

Silesia Boulder Cup 2017/18 czyli IV Puchar Śląska w Boulderingu to jedna z wielu, z pośród lig jak i boulderowych wtorków, czwartków czy piątków, okazja do rywalizacji sportowej na małych formacjach. 


Cykl ten charakteryzuje się formułą zbliżoną do rywalizacji finałowej na zawodach PZA w Boulderingu poprzez punktowanie flashy czy wyczyszczenie zbędnych chwytów z ściany co znacznie umila zabawę:-)  Ponad to SBC wyróżnia się nie tylko rzadszą częstotliwością, ale i różnorodnością formacji, gdyż żadna ze ścian liczących się do klasyfikacji generalnej się nie powtarza. Nie ukrywajmy, że dla wielu uczestników to tylko konkretniejszy trening czy wspólny wspin z szerszym gronem znajomych:-)
Startujemy OPEN, w dwóch kategoriach: kobiet i mężczyzn. Podczas każdej eliminacji czeka na Was 20 boulderów (w tym przynajmniej 5 naprawdę łatwych!!!)
Zapisy przewidziane są w dniu zawodów, wpisowe 20 zł.

Gwarantujemy bouldery które nie dadzą Wam spać po nocach, dobrą muzykę (klasyczne DUM DUM najlepsze do ładowania) i świetną atmosferę. Będzie można też załapać się na kawę czy herbatę z małym poczęstunkiem! ;-)

Tegoroczny Puchar Śląska w Boulderingu gwarantuje:
• 20 baldów - od zupełnie początkującego do PRO
• czyste ściany- czyli zbędne chwyty nie będą Wam przeszkadzać
• dokładne oznaczenie chwytów startowych, bonusowych i topów
• chwyty najlepszej jakości (AIX, itp)
• STRUKTURY
• RYSY czyli trochę klinowania
• logistyczne nakręcenie problemów czyli wspinanie bez kolejek
• wspinamy się w formule sportowej (3pkt.-FL, 2pkt.- RP, 1pkt- BONUS)
• trochę dynamiki- BAŃKI
• ciekawe chwyty (zobaczycie sami ;-)) 
Zeszłoroczny puchar wyłonił i szczodrze wynagrodził najlepszych boulderowców z naszego regionu z ponad 130 mężczyzn i 40 kobiet. Nie możesz przegapić tej imprezy!

UWAGA! W tym roku na #SBC liczy się tylko pięć edycji z sześciu na których zapunktujecie najlepiej! Dzięki temu również Wasza nieobecność na jednej edycji nie pogrzebie szans na dobre miejsce w klasyfikacji generalnej!


W tym roku tradycyjnie otworzymy Puchar na Bunkrze w Rudzie Śląskiej gdzie routesetterski duet Jacków Czechów przygotuje dla zawodników dwadzieścia interesujących problemów w tym jedną niezwykle interesującą formację a mianowicie rysę którą w zeszłym roku udało udało się załoić tylko zwycięscy edycji Mateuszowi Czempielowi (CW Cechownia)- w tym roku obiecujemy nakręcić rysę o wiele przystępniejszą aby każdy mógł spróbować swych sił w klinie.;-)Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Piotr Gruszkowski
 
2024-04-04
WYDARZENIA
 

KIERAT 2024 – 19. edycja kultowych zawodów

Komentarze
0
 
 
Piotr Gruszkowski
 
2024-03-20
WYDARZENIA
 

11. Dni Lawinowo-skiturowe

Komentarze
0
 
 
Piotr Gruszkowski
 
2023-11-08
WYDARZENIA
 

Wystawa „Spojrzenie z góry. Archiwum Wady Rutkiewicz”

Komentarze
0
 
 
Piotr Gruszkowski
 
2023-07-28
WYDARZENIA
 

Wystawa „Skały”

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com