facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS

SERIA ROCK

Rock Classic – wszechstronny ekspres złożony z klasycznych karabinków z zamkiem prostym oraz giętym. Rock Wire – lekki zestaw z zamkami typu „agrafka”, zapewniający wyjątkową trwałość w trudnych warunkach.

Rock Classic – wszechstronny ekspres złożony z klasycznych karabinków z zamkiem prostym oraz giętym. Rock Wire – lekki zestaw z zamkami typu „agrafka”, zapewniający wyjątkową trwałość w trudnych warunkach. Rock Magnum – dla naprawdę wymagających, złożony z dużych, wygodnych w użyciu karabinków o wysokiej wytrzymałości i dużym prześwicie zamka. Rock Profi – zaprojektowany z myślą o nowoczesnej wspinaczce, oferujący bezkompromisową kombinację lekkości, dużej wytrzymałości i łatwości obsługi. Jego precyzyjnie zaprojektowany kształt ułatwia szybkie wpinki, a system blokowania taśmy zabezpiecza karabinki przed obracaniem się. Nie tylko zwiększa to bezpieczeństwo (brak poprzecznych obciążeń), ale przede wszystkim,
daje pewność, że przy trudnej wpince nie trzeba będzie ustawiać karabinka i tracić sił. Prześwit w miejscu blokowania pozwala wymienić taśmę na nową.

Sugerowana ceny: 49 zł /45 zł /60 zł/95 zł8a, www.climbingtechnology.pl
Goryonline
 
2019-03-06
SPRZĘT - PRODUKTY
 

Shake proteinowy / Bakoma

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2018-04-24
SPRZĘT - PRODUKTY
 

Buty Wildhorn GTX / Meindl

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2018-04-23
SPRZĘT - PRODUKTY
 

Naczynia Alpha Pot / Sea To Summit

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2018-04-22
SPRZĘT - PRODUKTY
 

Mata Comfort Plus S.I. / Sea To Summit

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2018-04-21
SPRZĘT - PRODUKTY
 

Kije Carbonium ALP Speed / Salewa

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2019 Goryonline.com