facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2008-06-24
 

Salon Fitness, Wellness & SPA po raz pierwszy w Kielcach

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wystawców i zwiedzających, Targi Kielce rozszerzyły ofertę targową o nową branżę - salon poświęcony coraz bardziej popularnej tematyce Fitness, Wellness & SPA. 
 
Bieżnie, rowery magnetyczne, wiosła, stepy, hantle czy orbitreki. Sprzęt siłowy, pulsometry, specjalistyczne odżywki czy po prostu skakanki. To jedynie część wyposażenia stoisk, które prezentowane będą w halach Targów Kielce od 22 do 24 sierpnia podczas Międzynarodowych Targów Branży Sportowej i Outdoorowej KIELCE SPORT-LATO 2008.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wystawców i zwiedzających, Targi Kielce rozszerzyły ofertę targową o nową branżę - salon poświęcony coraz bardziej popularnej tematyce Fitness, Wellness & SPA. Ten rodzaj aktywnego wypoczynku zdobywa bowiem coraz więcej zwolenników, co powoduje z kolei, że branża bardzo dynamicznie się rozwija. Targi KIELCE SPORT-LATO będą więc doskonałą okazją dla właścicieli salonów i klubów oraz instruktorów fitness na poznanie najaktualniejszej oferty producentów tego specjalistycznego sprzętu.

A
tutem Salonu, jest przede wszystkim fakt, że podczas wystawy będzie można znaleźć wszystko, co tylko łączy się z tą branżą. Nie zabraknie specjalistycznego sprzętu stanowiącego wyposażenie profesjonalnych klubów i siłowni, pojawią się także najnowsze odżywki, mieszanki witamin. Nieodłącznym atrybutem klientów siłowni jest także odpowiedni strój. W sporcie także obowiązuje zmieniająca się sezonowo moda, a producenci odzieży sportowej, nadążając za wzrostem popularności fitnessu, dają nam spory wybór w tym zakresie.

Kielecki Salon to także Wellness & Spa. Dlatego każdy, kto odwiedzi wystawę będzie mógł w jednym miejscu zapoznać się z ofertami i najnowszymi metodami poprawy urody i kondycji w salonach i ośrodkach o takim właśnie profilu.

Targi KIELCE SPORT – LATO to najpełniejsza prezentacja sprzętu i odzieży sportowej, jaką można zobaczyć w Polsce.

Informacja prasowa

2008-06-24

(kg)
 
 
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-03-14
BIZNES
 

Apidura – nowa marka dla bikepackerów

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-03-13
BIZNES
 

Fjallraven Classic 2024

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com