facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2016-09-30
 

Salewa sponsorem TOPR przez kolejne trzy lata

To już trzecia trzyletnia kadencja polskiego dystrybutora marki SALEWA jako oficjalnego sponsora Tatrzańskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. 27 września br. podpisana została umowa będąca przedłużeniem sześcioletniej współpracy marki z tą zasłużoną organizacją.

 

Tatrzańskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe już od ponad 100 lat pełni ze strony polskiej funkcję najważniejszej organizacji ratunkowej na terenie Tatr. Ponad 250 zrzeszonych ratowników codziennie niesie pomoc osobom poszkodowanym i zagubionym w terenie górskim. Stawiając czoła żywiołowi, muszą oni mieć pewność, że mogą w pełni polegać na swoim ekwipunku. Dystrybutor marki SALEWA w Polsce postanowił wyjść naprzeciw tym najbardziej zaawansowanym potrzebom i już od 2010 roku wyposaża Pogotowie w najwyższej jakości produkty wspomagające i chroniące ratowników podczas akcji w Tatrach.

"Podpisanie umowy oznacza, że SALEWA wspierać będzie TOPR przez kolejne trzy lata, a łącznie nieprzerwanie przez dziewięć lat. Jest to dla nas ogromna nobilitacja, ale również sygnał, że nasza firma postrzegana jest jako stabilny partner będący w stanie sprostać najwyższym wymaganiom nie tylko w kwestii samych produktów, ale też jakości całej

 współpracy. W rozwoju oferty marki zawsze dużą rolę odgrywały wyspecjalizowane organizacje górskie. TOPR jest bez wątpienia jedną z nich, a my mamy pełną świadomość, jak wartościowy jest głos tworzących go ludzi. Za zaufanie, jakim nas oni obdarzyli zarówno sześć lat temu, jak i 27 września br. jesteśmy niezwykle wdzięczni i dołożymy wszelkich starań, by w dalszym ciągu stawać na wysokości zadania." - mówi Jacek Grzędzielski, dyrektor OberAlp Polska.

 

W skali globalnej, innowacyjne kolekcje marki to odzwierciedlenie specjalistycznej wiedzy, doświadczenia i umiejętności miedzy innymi właśnie ratowników z Zakopanego, którzy tym razem na próbę wystawią nową linię SALEWA Rescue.

 

Wsparcie marki nie ogranicza się jednak do zaopatrywania Pogotowia w najwyższej jakości odzież, obuwie i sprzęt – to również wspólne działania promocyjne oraz pomoc przy realizacji materiałów filmowych i publikacji o charakterze dydaktycznym.

 

http://www.topr.pl/

http://www.salewa.pl/

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
2022-09-23
BIZNES
 

Bo liczy się droga

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-09-22
BIZNES
 

GOPR i Salewa dalej razem

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-08-19
BIZNES
 

Polskie marki – Powrót ProRocka

Komentarze
0
 
Goryonline
 
Goryonline
 
2022-06-08
BIZNES
 

Największy brand corner Fjällräven w Polsce otwarty!

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com