facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS

Ruszyły zapisy na 12. Festiwal Biegowy

Za nami 11. TAURON Festiwal Biegowy w Krynicy-Zdroju, największa tego typu impreza biegowa nie tylko w Polsce, ale też w Europie. Ponad 3000 biegaczy ścigało się w ramach 22 konkurencji na trasach o łącznej długości ponad 300 kilometrów. Ruszyły zapisy na kolejną edycję święta biegów. Na dwunastą edycję biegowego święta Fundacja „Festiwal Biegów” zaprasza w dniach 10-12 września 2021 r.


fot. Jacek Deneka / Ultra Lovers

 

Dla biegaczy górskich przygotowano kolejną edycję Biegu 7 Dolin na historycznych dystansach: 100 km, 64 km, 35 km. Ponadto będzie można pobiec granią Runka (Runek Run 22 km) i na szczyt Jaworzyny Krynickiej (Bieg na Jaworzynę).

 

Najtrudniejszą konkurencją Festiwalu pozostaje Iron Run. Biegi uliczne to tradycyjnie Życiowa Dziesiątka – najszybszy bieg na 10 km w Polsce, z atestowaną trasą, Koral Maraton, półmaraton oraz biegi nocne na 5 i 7 km.

 

Biegi Deptaka to tradycyjnie biegi typu fun run (Bieg Przebierańców, Bieg w krawacie, biegi dzieci do 12 lat (300 i 600m) oraz rywalizacja o sekundy i miejsca w Biegu na 3 km, Biegu na 1 km, Biegu Kobiet.

 

fot. Jacek Deneka / Ultra Lovers

 

Ofertę marszów nordyckich Festiwalu Biegowego tworzyć będą Górskie Mistrzostwa Polski w Nordic Walking oraz Mistrzostwa Polski w Hill Nordic Walking na Jaworzynie Krynickiej.

 

Opłaty startowe na 12. Festiwal Biegowy mają ponownie trzy progi cenowe. Zmiany stawek nastąpią 1 stycznia i 1 czerwca 2021 r. Wysokości opłaty startowej uzależniona jest od terminu dokonania transferu środków, a nie termin zapisu (po zmianie progu cen kwota naliczonej opłaty startowej zostanie przeliczona wg nowych stawek).

 

Uczestnicy Iron Run, Biegu 7 Dolin, Runek Run, Koral Maratonu i Półmaratonu ponownie mogą liczyć na bezpłatną koszulkę finiszera – jedyny warunek to ukończenie rywalizacji w wyznaczonych limitach czasowych.

 

 

Gorąco zapraszamy na 12. Festiwal Biegowy. Każdy, kto zarezerwuje sobie drugi tydzień września na bieganie, znajdzie z pewnością coś dla siebie, a oprócz sportowej rywalizacji przyjemnie spędzi czas w cudownym Beskidzie Sądeckim!

 

Szczegóły 12. Festiwalu Biegowego:

  • Regulamin imprezy: TUTAJ
  • Ramowy program sportowy: TUTAJ
  • Formularz rejestracyjny: TUTAJ

 

Źródło: Fundacja „Festiwal Biegów”

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-02-06
BIEGI GÓRSKIE
 

Poczuj magię Babiej Góry! – 11. Ultramaraton Babia Góra

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2023-12-13
BIEGI GÓRSKIE
 

NNormal – The Shoe, reinvented

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2023-11-15
BIEGI GÓRSKIE
 

Zimowe bieganie? Tak, ale na nartach!

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com