facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2020-12-12
 

Rusza Snow Expo Ski Test, wielobrandowe testy nart i desek

Już w najbliższy weekend, 12 i 13 grudnia 2020 roku zapraszamy do Białki Tatrzańskiej, na stok Kotelnicy, gdzie fani sportów zimowych absolutnie za darmo będą mieli okazję, w jednym miejscu i czasie, przetestować i bezpośrednio porównać narty oraz deski szesnastu producentów sprzętu. 

 Stoki w Białce Tatrzańskiej; fot. arch. Ski Test

 

W reżimie sanitarnym oraz odpowiednich odległościach, w pobliżu dolnej stacji kolei Kotelnica Białczańska swoje namioty z flotą testową i profesjonalną obsługą ustawią następujące marki:

Blizzard, Burton, Dakine Snowboards, Dynastar, Flux, Head, Elan, K2, Majesty, Nordica, Rad-air, Rome SDS, Rossignol, Sims, Völkl i Wed'ze. Każdy dystrybutor przywiezie kilkadziesiąt par nart testowych i desek.

 

Przy okazji można spotkać się ze specjalistami oraz profesjonalnymi narciarzami i riderami, którzy podzielą się pasją i doskonale doradzą. Serwismeni ustawią narty, deski i wiązania do testów. I co najważniejsze, za testowanie sprzętu nie trzeba płacić!

 

 

Na stoku obecny będzie także znany aktor i multisportowiec, Piotr Zelt – doskonały narciarz, oraz Jacek Ciszak, znany z portalu Skionline.pl i autorskiego vloga, ekspert turystyki narciarskiej. Obaj podzielą się wrażeniami z testów sprzętu. O dobrą atmosferę zadba nagłośnienie firmy JBL.

 

Najważniejsze jednak jest to, że w tym roku działamy w reżimach sanitarnych, w odstępach, w osłonie ust i nosa, z dezynfekcją. Otwarcie stoków cały sezon jest we wspólnym interesie wszystkich, kochających sporty zimowe, dlatego apelujemy o przestrzeganie zasad, aby wypoczynek i ruch na świeżym, górskim powietrzu, wzmacniał naszą odporność.

 

Do zobaczenia na SNOW EXPO SKI TEST 2020/21 w polskich górach!

12-13 grudnia – Kotelnica, Białka Tatrzańska

16-17 stycznia 2021 – Słotwiny Arena, Krynica

20-21 luty 2021 – Skolnity, Wisła

 

Sprawdź dlaczego nie może Cię tutaj zabraknąć: bit.ly/Slotwiny2020

 

„SNOW EXPO – nie tylko dla narciarzy” od pięciu sezonów promuje uprawianie narciarstwa, poprzez wystawy sprzętu połączonych z możliwością zdobycia wiedzy zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych fanów sportów zimowych. Dla rodzin poszukujących możliwości i kierunku wyjazdu. Dla tych, którzy pragną spotkać sportowców, za którymi stoją wybitne osiągnięcia wysokogórskie, czy zjazdowe i posłuchać o ich doświadczeniach i radach. Te wydarzenia były dotąd organizowane na stadionie PGE Narodowym w Warszawie.

 

Trzeci sezon z rządu organizowane są wydarzenia pt. „SNOW EXPO – SKI TEST”.

 

Co roku edycji przybywa i mamy nadzieję, że w tym trudnym sezonie również będziemy mogli zorganizować wszystkie zaplanowane przystanki naszych unikalnych testów porównawczych.

 

 

Źródło: informacja prasowa

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Piotr Gruszkowski
 
2024-04-04
WYDARZENIA
 

KIERAT 2024 – 19. edycja kultowych zawodów

Komentarze
0
 
 
Piotr Gruszkowski
 
2024-03-20
WYDARZENIA
 

11. Dni Lawinowo-skiturowe

Komentarze
0
 
 
Piotr Gruszkowski
 
2023-11-08
WYDARZENIA
 

Wystawa „Spojrzenie z góry. Archiwum Wady Rutkiewicz”

Komentarze
0
 
 
Piotr Gruszkowski
 
2023-07-28
WYDARZENIA
 

Wystawa „Skały”

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com