facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2012-02-23
 

Rowerem w Ameryce Południowej

Michał Brzozowski - ma 26 lat i od niedawna mieszka i pracuje w Krakowie. Wolny czas spędza na pieszych i rowerowych wycieczkach po Beskidach. W czasach studenckich był na kilku większych wyprawach, między innymi trzy razy w Ameryce Południowej.
Kilka lat temu wylądowałem w Santiago z rowerem w kartonie i zawiłym planem dojechania na Ziemię Ognistą. Moja trasa biegła zygzakiem przez parki narodowe Argentyny i Chile. Przejechałem trzy tysiące kilometrów, zaczynając latem w trzydziestostopniowym upale, a kończąc prawie zimą, za oblodzonymi przełęczami nad jeziorem Fagnano. Podróż zakończyła się zaskakująco mocnym polskim akcentem.

Turystyczne Koło Naukowe "Wagabunda" zaprasza wszystkich na spotkanie z Michałem Brzozowskim w ramach cyklu "Świat bliższy niż sądzisz...." Michał opowie o swojej wyprawie rowerowej przez Patagonię.

fot. Michał Brzozowski

Slajdowisko odbędzie się o godz. 19.00 we wtorek 28.02.2012 w sali nr 9 pawilonu  sportowo-Dydaktycznego na terenie kampusu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie (ul. Rakowicka 27).
 
Zapraszamy wszystkich serdecznie.

Wstęp wolny!
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com