facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2011-01-05
 

Rossignol Demo Tour 2011

Rossignol Worldwide od 2005 roku realizuje projekt Rossignol Demo Tour w najbardziej prestiżowych ośrodkach narciarskich Europy. Nie są to jednak zwykłe testy.
Rossignol połączył siły z globalnymi partnerami (Citroen, HP) wnosząc nową jakość w prezentowaniu kolekcji sprzętu narciarskiego na stokach.

Miłośnicy białego szaleństwa będą mieli szanse przetestować wszystkie modele nart oraz desek snowboardowych firmy Rossignol. Ponadto eksperci doradzą i dopasują sprzęt do umiejętności i wymagań narciarzy. Będzie można zapoznać się z innowacjami technologicznymi Citroena, dobrać bagażnik THULE, a profesjonalny fotograf zrobi pamiątkowe zdjęcie. Nowym wydarzeniem w tym roku będzie Citroen Kids Park dla najmłodszych narciarzy. Rodzice będą mogli oddać swoje pociech w dobre ręce, a sami skorzystać ze wszystkich atrakcji miasteczka Rossignol Demo Tour.

Każda osoba, która przetestuje narty lub snowBoard otrzyma kupon rabatowy w wysokości 10% na zakup sprzętu marki Rossignol w sieci sklepów GO SPORT. Nad sprawnością przeprowadzenia testów i rejestracji czuwa HP. Poza tym do wygrania mnóstwo nagród w konkursach, które zorganizują dj’e Radia ZET i Planeta FM – patrona medialnego Rossignol Demo Tour. Informacyjnie Rossignol Demo Tour wspiera www.skionline.pl – najlepszy portal dla narciarzy.
 
W Polsce ROSSIGNOL DEMO TOUR organizowany jest już po raz szósty . W tym roku będzie 8 „przystanków” w najlepszych polskich ośrodkach narciarskich. 

Wszelkie informacje, terminy, lokalizacja, relacje z Demo Tour można uzyskać na oficjalnej stronie projektu ROSSIGNOL DEMO TOUR www.rossignol.com/demotour oraz na www.skionline.pl
 Rossignol Demo Tour 2011 |
 
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
2023-01-02
BIZNES
 

Nowa kolekcja polskich nart MAJESTY 2023

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-12-20
BIZNES
 

Prezent dla aktywnego turysty do 200 zł

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-09-23
BIZNES
 

Bo liczy się droga

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-09-22
BIZNES
 

GOPR i Salewa dalej razem

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-08-19
BIZNES
 

Polskie marki – Powrót ProRocka

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2023 Goryonline.com