facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2014-11-18
 

Rock Pillars / Ocun Testing Tour

Już tylko tydzień pozostał do rozpoczęcia największych w Polsce testów butów wspinaczkowych – 25 Listopada rusza Rock Pillars / Ocun Testing Tour!Szukasz dobrych butów wspinaczkowych? Nie jesteś pewien jakie wybrać? Znajomi, sprzedawcy i fora internetowe namieszały Ci w głowie? RPTT po raz kolejny nadchodzi z pomocą !!!

 

Już niedługo, we wtorek 25 listopada, w Krakowie, rozpocznie się kolejna edycja testów butów wspinaczkowych Rock Pillars / Ocun. Na najlepszych obiektach wspinaczkowych Polski odbędzie się 12 imprez, na których testujący będą mogli sprawdzić w jakim modelu wspina się najlepiej, który jest najwygodniejszy, jaki rozmiar pasuje idealnie, oraz które buty warto kupić.

 

W tym roku mamy możliwość wypróbowania dobrze znanych modeli Rock Pillars w zupełnie nowej oprawie graficznej: Diamond, Ozon QC, Pearl LU, Strike QC oraz Crest LU; oraz dwa nowe modele: Ozone Plus i Ozone Lady.

 

W zamian za podzielenie się swoją opinią na temat nowych butów RP / Ocun można uzyskać kupon rabatowy.

 

W pierwszym tygodniu akcji ekipa RPTT odwiedzi aż cztery ściany wspinaczkowe. W Krakowie, Reni Sport  (wtorek, 25.11.2014), Blok Haus w Poznaniu (czwartek, 27.11.2014), Stratosfera w Łodzi (piątek, 28.11.2014) oraz Arena Makak w Warszawie (sobota, 29.11.2014 – oficjalne otwarcie ściany).

 

Pełny rozkład jazdy dostępny na oficjalnej stronie Rock Pillars Testing Tour:

http://www.rockpillars.com/polskaWięcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
2023-01-09
HYDEPARK
 

Bhutan – kraj szczęśliwych ludzi

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2023-01-03
HYDEPARK
 

"Lunana. Szkoła na końcu świata"

Komentarze
0
 
Goryonline
 
Goryonline
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2023 Goryonline.com