facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2014-09-30
 

Relacja z Boulderowerowo 2014

28 września odbyła się trzecia edycja zawodów boulderowerowo organizowanych przez Centrum Wspinaczkowe AVATAR oraz Klub Sportowy Korona. 

 

 

 

28 września odbyła się trzecia edycja zawodów boulderowerowo organizowanych przez Centrum Wspinaczkowe AVATAR oraz Klub Sportowy Korona. Formuła zawodów była taka sama jak w latach poprzednich z tym, że organizatorzy urozmaicili punktację (dając możliwość zdobycia dodatkowych bonusów) wplatając elementy gry terenowej oraz rzucając wyzwanie w postaci opieki nad jajkiem przez cały czas trwania zmagań. Z niewiadomych przyczyn z roku na rok zawodników ubywa zamiast przybywać. Wielka szkoda gdyż formuła imprezy jest bardzo ciekawa, oryginalna i niezwykle emocjonująca.

 

Wśród Pań bezkonkurencyjna (dosłownie) okazała się również i w tym roku ZOSIA BERNASIK (Avatar team) (broniąc tym samym zeszłoroczny tytuł).

 

 

 

 

W kategorii Panów choć konkurencja była większa zeszłoroczny tytuł również został obroniony - JACEK MATUSZEK (Avatar team, climb.pl)  walczył o niego do ostatniej kropli potu !!!

Tuż za nim - również z kompletem topów uplasował się ARKADIUSZ MILLAN (Avatar team). Depczący mu po piętach choć odrobinę wolniejszy okazał się w tym roku MACIEJ SITARZ (KS Korona). Świetną formę pokazał ROMAN KHARYTONOV, który zajął 4. miejsce ale zaznaczmy, iż był to jego debiut w zawodach z cyklu boulderowerowo. DAWID CZUBA (Avatar team) zakończył zawody na 5. pozycji, a zaszczytne 6. miejsce ex aequo przypadło ROMANOWI GAWROŃSKIEMU oraz PIOTROWI DARGACZOWI.

Wspaniała pogoda, nieskazitelna praca routsetterska i dużo dobrej zabawy. Na zwodach nie zabrakło niczego.. no może oprócz większej frekwencji wśród zawodników

Zapraszamy za rok!

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
Łukasz Ziółkowski
 
2016-05-10
WSPINACZKA SPORTOWA
 

VII MAS 15 maja – informacje praktyczne

Komentuj 0
Łukasz Ziółkowski
 
Łukasz Ziółkowski
 
2016-04-05
WSPINACZKA SPORTOWA
 

VII Memoriał Andrzeja Skwirczyńskiego 14 maja

Komentuj 0
Goryonline
 
2016-04-01
GÓRY
 

Memoriał Józefa Oppenheima już jutro!

Komentuj 0
Goryonline
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com