facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2008-08-11
 

Rajd górski w Gorganach (5-15 września, Ukraina)

Zapraszamy studentów oraz absolwentów (do 28 roku życia) do udziału w rajdzie górskim w Gorganach, w Karpatach Wschodnich.

Zapraszamy studentów oraz absolwentów (do 28 roku życia) do udziału w rajdzie górskim w Gorganach, w Karpatach Wschodnich. W programie wycieczki po górach, nocowanie pod namiotem, poznawanie ukraińskich szlaków.

Głównym celem wyjazdu jest wędrówka po górach – Gorganach. Stanowią one część pasma Karpat ukraińskich i są górami mniej uczęszczanymi i zagospodarowanymi, niż pobliskie Czarnohora i Świdowiec. Dokładne ich zwiedzenie wymaga dłuższych wypadów, dlatego częściowo będziemy poruszać się po nich z całym bagażem, nocując w namiotach. Niektóre noclegi, w miarę możliwości, przewidziane są w niewielkich miejscowościach u podnóża gór, celem uzupełnienia zapasów żywności, odpoczynku itp. Należy jednak pamiętać, że opisywany wyjazd nie jest wycieczką ściśle zaplanowaną i organizowaną. Konkretne przejścia, miejsca i forma noclegu mogą być modyfikowane na miejscu, w zależności od dostępnych możliwości, warunków pogodowych, sił uczestników itp.

Przewidywana liczba uczestników – kilkanaście osób. Organizatorem wyjazdu jest Duszpasterstwo Akademickie DĄB z Warszawy. Wyjazd ma charakter otwarty – mile widziane osoby spoza duszpasterstwa. Ekipie będzie towarzyszył ksiądz odprawiający codzienną Eucharystię, prowadzący modlitwę i ew. krótkie spotkania.

Więcej informacji u organizatora: Rafał Dymek r.dymek@epf.pl

Źródło:


2008-08-11

(kg)
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
2021-09-07
HYDEPARK
 

Krzysztof Koziołek – „Biały pył. Piekło na K2”

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2021-07-14
HYDEPARK
 

Via ferraty - spotkanie z Sebastianem Fijakiem

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2021-07-08
HYDEPARK
 

6. Zakopiański Festiwal Literacki – 9-11 lipca 2021

Komentarze
0
 
Goryonline
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2021 Goryonline.com