facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2009-07-01
 

Rajd Bezdroża Trophy - czekają wolne miejsca!

W związku z nadejściem lata Wydawnictwo Bezdroża postanowiło zaproponować swoim Klubowiczom, którzy jeszcze nie mają planów wakacyjnych, wyjazd na rajd Bezdroża Trophy.
Każdy Klubowicz może wziąć udział w konkursie, który w dniach od 29 czerwca do 5 lipca odbywa się w księgarni internetowej bezdroza.pl i wygrać dwa miejsca w jednym z Land Roverów biorących udział w rajdzie przez bałkańskie bezdroża.

Zaplanowana trasa wyprawy "Bezdroża Trophy" to "rodzynki wybrane z ciasta" - składa się z najładniejszych i najbardziej egzotycznych odcinków wypraw na Ukrainę, do Rumunii, Serbii i Czarnogóry. Owa dwutygodniowa, wakacyjna włóczęga będzie mieć miejsce 1-16 sierpnia 2009 roku. Wyprawa ma charakter turystyczny. Spanie we własnych namiotach, posiłki w regionalnych knajpkach i we własnym zakresie. Ze względu na pełnię sezonu turystycznego namioty i sprzęt biwakowy są konieczne. Niezapomniane wrażenia gwarantowane.

Aby wziąć udział w konkursie...
1. zrób zakupy za minimum 200 zł w księgarni internetowej bezdroza.pl,
2. po dokonaniu zamówienia zadeklaruj chęć uczestnictwa w rajdzie, klikając w przycisk `napisz`,
3. napisz swoje uzasadnienie, dlaczego chcesz jechać na rajd, nie zapomnij o podaniu swojego imienia i nazwiska oraz e-maila,
4. wyślij swoją pracę do nas i czekaj na informację o wygranej w konkursie.

Konkurs trwa od 29 czerwca do 5 lipca, 7 lipca komisja konkursowa wybierze zwycięską pracę i natychmiast powiadomi zwycięzcę o wygranej. Rajd Bezdroża Trophy organizowany jest w dniach 1-16 sierpnia 2009 roku.

Więcej o rajdzie na: podroze4x4.pl

Zapraszamy do wspólnej zabawy i życzymy powodzenia, być może właśnie Twoje marzenie o niezapomnianej przygodzie wkrótce się spełni.

Źródło: bezdroza.pl
 Rajd Bezdroża Trophy
 
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-05-24
BIZNES
 

Nowy dystrybutor CLIMBING TECHNOLOGY w Polsce

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-03-14
BIZNES
 

Apidura – nowa marka dla bikepackerów

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com