facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2009-04-16
 

PŚ w Tarnowie - ostatnie przygotowania, pierwsi goście

Trwają ostatnie przygotowania do sobotniego Pucharu Świata we wspinaczce sportowej w popularnych „czasówkach”.
Impreza, która zagości w Tarnowskim Ośrodku Sportu i Rekreacji przy ulicy Krupniczej 8a w Tarnowie, zapowiada się wyjątkowo ciekawie.

Wczoraj do Tarnowa przyjechali pierwsi zagraniczni zawodnicy. Lucelia Blanco, Leonel De Las Salas i Josmar Nieves po prawie 24 godzinnej podróży z Caracas w Wenezueli zameldowali się w hotelu. W ciągu najbliższych dwóch dni w grodzie tarnowskich Lelewitów powinny zjawić się ekipy pozostałych państw.

Zawody będą sędziowane przez niemieckiego sędziego IFSC Johannesa Altnera, zaś nad ich prawidłowym przebiegiem będzie czuwał belgijski delegat IFSC Reindert Lenselink, który jest również Sekretarzem Generalnym w Międzynarodowej Federacji Wspinaczki Sportowej (IFSC).Na hali TOSiRu trwają ostatnie przygotowania do zawodów. Ekipa kompozytorów dróg przygotowuje ściankę wspinaczkową, wykręcając zbędne chwyty, oczyszczając ścianę i przygotowując specjalnie na te zawody nowe, nieznane dla zawodników drogi wspinaczkowe.

W piątek odbędzie się seria zebrań technicznych z zespołami organizatorów, odpowiedzialnymi za poszczególne strefy i zadania w trakcie zawodów. Nad serwisem wyników i relacji na żywo w Internecie czuwać będzie zespół fachowców z Internet Solutions. Relacja Live planowana jest na stronie www.swc-tarnow.pl.

Wszystkich kibiców wspinaczki sportowej zapraszamy na halę Tarnowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, przy ulicy Krupniczej 8a w Tarnowie, w sobotę 18 kwietnia. Eliminacje rozpoczynają się od godziny 16.45, finały przewidziane są na 19.00.

Oficjalna lista startowa: www.ifsc-climbing.org
Oficjalny program zawodów wersja angielska: www.ifsc-climbing.org
Oficjalny program zawodów wersja polska: www.pza.org.pl

Planowana relacja LIVE: www.swc-tarnow.pl

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-04-16
HYDEPARK
 

III Edycja Konkursu na projekt użytkowy Skis Re//Defined

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-01-31
HYDEPARK
 

Jazda obowiązkowa - "Pierwsza pomoc w górach"

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-01-24
HYDEPARK
 

Górnolotni 2024 – Spotkania ludzi gór w Tarnowie

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com