facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2009-03-12
 

Przyroda uczy najpiękniej 2009

Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby do wzięcia udziału w kolejnej edycji projektu "Przyroda uczy najpiękniej", dofinansowanego ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.
Polskie Towarzystwo Turystyczno Krajoznawcze w roku 2008 - Roku Przyrody w PTTK - realizowało projekt "Przyroda uczy najpiękniej".
Założenia projektu spotkały się z ogromnym zainteresowanie ze strony szkół, nauczycieli, a przede wszystkim uczniów. Z różnych względów, nie wszyscy zainteresowani mogli wziąć udział w projekcie. Wychodząc naprzeciw licznym zapytaniom, Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze kontynuuje działania związane z edukacja do zrównoważonego rozwoju.

Przygotowaliśmy nowe książeczki do zdobywania odznaki Turysta Przyrodnik. Zachęcamy do kontynuowania realizacji przedsięwzięć w ramach akcji Czyste wody, czyste lasy, czyste góry.
Dla wszystkich środowisk, które zgłoszą swój udział w projekcie mamy postery i broszury edukacyjne, szkolenie multimedialne oraz vademecum Bądź turystą przyrodnikiem.

Wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy na naszą stronę internetową: www.przyroda.pttk.pl
Na stronie znaleźć można wszelkie informacje dotyczące realizacji projektu, karty zgłoszeń do poszczególnych akcji, materiały edukacyjne, regulaminy konkursów realizowanych w ramach projektu.

Zapraszamy do uczestnictwa w przedsięwzięciu. Razem zatroszczmy się o nasze środowisko.

PTTKWięcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-05-06
HYDEPARK
 

RIKO – premiera książki już 9 maja!

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-04-16
HYDEPARK
 

III Edycja Konkursu na projekt użytkowy Skis Re//Defined

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-01-31
HYDEPARK
 

Jazda obowiązkowa - "Pierwsza pomoc w górach"

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com