facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2010-12-03
 

Przyjdź na Krakowski Festiwal Górski i wygraj nagrody od easyJet

Europejska linia lotnicza easyJet zaprasza na 8. Krakowski Festiwal Górski, który odbędzie się w dniach 3-5 grudnia 2010 roku. Przewoźnik jest jednym ze sponsorów tej wyjątkowej imprezy przeznaczonej dla wszystkich, którzy nie lubią siedzieć bezczynnie w domu.
Przez trzy grudniowe dni Kraków zamieni się w centrum turystyki. Nie zabraknie znanych podróżników i dlatego też nie powinno zabraknąć nikogo z Was! Na festiwalowej scenie wystąpi światowa i polska czołówka himalaistów, wspinaczy wielkościanowych i sportowych. Wyjątkowość krakowskiego festiwalu potwierdzą w tym roku - pierwsza dama francuskiego alpinizmu Catherine Destivelle oraz rewelacyjny czeski wspinacz Adam Ondra! Wśród gości z Polski nie zabraknie himalaistów - Kingi Baranowskiej, Piotra Pustelnika, Artura Hajzera oraz wspinaczy skalnych Adama Pustelnika, Marcina Wszołka i Konrada Ociepki.

Festiwal będzie obfitował nie tylko w spotkania ze znanymi podróżnikami, ale również w konkursy, przeznaczone dla każdego uczestnika. Linia lotnicza easyJet ufundowała bilety na loty w dwie strony, z Krakowa do Paryża i Londynu, które zdobędą zwycięzcy Mistrzostw Polski w Boulderingu (w kategorii kobiet i mężczyzn), a także wybrane osoby głosujące na najlepszy film Krakowskiego Festiwalu Górskiego.

Zapraszamy gorąco na niedzielne Mistrzostwa Polski w Boulderingu. Eliminacje odbędą się 4 grudnia w Klubie Sportowym Korona Kraków (ul. Kalwaryjska 9/15), a same mistrzostwa – 5 grudnia o godzinie 14.00 na Sali Głównej Uniwersytetu Ekonomicznego (ul. Rakowicka 27).

easyJet zachęca również do uczestnictwa w pokazach filmów wyświetlanych w ramach Festiwalu!

Nie przegapcie okazji!

Do 2 grudnia na facebooku na profilu easyJet Polska i profilu miejskim Kraków PL do wygrania 2 karnety umożliwiające wejście na wszystkie wydarzenia festiwalowe!!!

Więcej informacji o festiwalu można znaleźć na stronie www.kfg.pl, a także na profilu linii easyJet Polska na facebooku i blipie.
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-04-16
HYDEPARK
 

III Edycja Konkursu na projekt użytkowy Skis Re//Defined

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-01-31
HYDEPARK
 

Jazda obowiązkowa - "Pierwsza pomoc w górach"

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-01-24
HYDEPARK
 

Górnolotni 2024 – Spotkania ludzi gór w Tarnowie

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com