facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2009-07-27
 

Przenośne miejsce do spania

Kiedy po całodziennej wędrówce zapada zmrok i decydujemy się na nocleg w namiocie czy pod gołym niebem, o naszą wygodę i regenerujący sen zadba śpiwór Bergson Hyper Pack.
Śpiwór Bergson Hyper Pack waży tylko 650 g. Jego lekkość uzyskano dzięki zastosowaniu technologii MICRO-THERM, która opiera się na pokryciu powłoki śpiwora sprężystymi włóknami poliestrowymi. Ich elastyczność pozwala łatwo zwinąć śpiwór do niewielkich rozmiarów. Wypełnienie MICRO–THERM swoimi właściwościami termicznymi i lekkością dorównuje puchowi, dlatego właśnie śpiwór ma niewielką wagę. Syntetyczne włókna MICRO-THERM są jednocześnie antyalergiczne, co daje komfort osobom uczulonym szczególnie na puch. 

Z zewnątrz Hyper Pack pokryty jest materiałem nylon Rhombus, który nie pochłania wilgoci, zapewniając ciepłe i suche warunki do snu. Po wejściu do śpiwora od nieprzychylnych warunków pogodowych będziemy szczelnie izolowani termicznym kołnierzem z regulowanym ściągaczem. To rozwiązanie nie pozwoli na ucieczkę ciepła z komory śpiwora. Z kolei listwa termiczna, zamontowana wewnątrz wypełnienia, na długości zamka, pozwala  odizolować nas bezpośrednio od przedostającego się od tej strony zimna. Także wewnątrz śpiwora ukryta jest kieszeń na dokumenty, które przechowamy bezpiecznie przy sobie podczas snu.

Jeśli przyjdzie nam nocować pod gołym niebem, wilgoć z porannej rosy wysuszymy zawieszając śpiwór na wszytych uchwytach. Dla wygody użytkownika, Hyper Pack zapinany jest dwustronnym zamkiem. Do śpiwora dołączony jest worek kompresyjny typu sandwich, dzięki któremu zwiniemy śpiwór do niewielkich rozmiarów, które umożliwią nam jego wygodny transport.
 
Śpiwór dostępny w sieci sklepów Bergson, w cenie 169,00 PLN.

Źródło: BERGSON
 fot.Bergson
 
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-05-24
BIZNES
 

Nowy dystrybutor CLIMBING TECHNOLOGY w Polsce

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-03-14
BIZNES
 

Apidura – nowa marka dla bikepackerów

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-03-13
BIZNES
 

Fjallraven Classic 2024

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com