facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2009-02-08
 

Promocja książki "Zakopiańskim szlakiem Mieczysława Karłowicza" (9 lutego, Zakopane)

Na promocję nowej książki "Zakopiańskim szlakiem Mieczysława Karłowicza", którą wydało Polskie Wydawnictwo Muzyczne zaprasza Maciej Pinkwart.
- "To drugie wydanie książki, która ukazała się w 1985 r. w wydawnictwie "Kraj". W 2008 roku zwrócił się do mnie Andrzej Kosowski, red. naczelny Polskiego Wydawnictwa Muzycznego z propozycja wydania książki z okazji 100-lecia śmierci Mieczysława Karłowicza. Ułatwiła to dotacja Ministerstwa Kultury, którą trzeba było rozliczyć do końca 2008, więc w tym terminie ukazało się pierwszych... pięć egzemplarzy. Reszta - w styczniu 2009" - wyjaśnia autor. - W stosunku do pierwszego wydania poszerzyłem tekst o więcej szczegółów biograficznych, trochę więcej podjąłem kwestii zakopiańskich. Układ pozostał bez zmian, natomiast ogromnie poprawiła się estetyka publikacji - informuje na swojej stronie internetowej Maciej Pinkwart.

Spotkanie promocyjne (już drugie w tym roku) odbędzie się 9 lutego, o godz. 17.00 w Atmie w Zakopanem. Poprzedzone będzie występem Urszuli Kryger. Wstęp wolny.

Źródło: podhale24.pl
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
2023-01-09
HYDEPARK
 

Bhutan – kraj szczęśliwych ludzi

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2023-01-03
HYDEPARK
 

"Lunana. Szkoła na końcu świata"

Komentarze
0
 
Goryonline
 
Goryonline
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2023 Goryonline.com