facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2010-11-23
 

Promocja 1/1 na naszesudety.pl

Listopad to najbardziej statyczny miesiąc, jeśli chodzi o działalność górską, dlatego sklep naszesudety.pl proponuje przedłużenie ciekawej promocji, w której oferuje już ponad 120 rodzajów czeskich map turystycznych i planów miejscowości.
W ciagu krótkiego czasu rozeszło się kilkaset map w promocji 1/1, dlatego sklep postanowił dodać kolejne mapy, obecnie jest ich 127 rodzajów (mapy turystyczne, rowerowe, plany miast - także z terenu Slowacji). W sumie do dyspozycji jest w chwili obecnej ponad 400 map, niektóre w jednym egzemplarzu...

Wystarczy zamówić jedną mapę, by drugą z listy otrzymać gratis. Przy zamówieniu dwóch map można wybrać dwie dodatkowe mapy, które nic nie będą kosztowały, przy trzech zakupionych mapach - trzy mapy gratis... itd.

Oferta promocyjna ważna jest do wyczerpania zapasów.

Aby zobaczyć mapy dostępne w Promocji 1/1, wystarczy wpisać w okienko wyszukiwarki na stronie www.naszesudety.pl/bazar wyrażenie: Promocja1/1 (bez spacji). Wyświetlą się wówczas wszystkie mapy i przewodniki, które biorą udział w promocji. W zamówieniu w linijce „Komentarz do zamówienia” prosimy wpisać tytuł mapy (map), która została wybrana jako gratis.

Zapraszamy do zakupów!

Źródło: ceneria.plWięcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-03-14
BIZNES
 

Apidura – nowa marka dla bikepackerów

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-03-13
BIZNES
 

Fjallraven Classic 2024

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com