facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2009-05-19
 

Prezenty od 8a.pl

Nie od dziś wiadomo, że kupując w 8a.pl można regularnie otrzymać prezenty! Tylko teraz otrzymać możesz aż dwa!
Planujesz zakupić śpiwór? Linę? A może kilka t-shirtów? Nie ważne - do każdych zakupów, których łączna wartość przekroczy 300 zł lub 600 zł otrzymasz książkę lub płytę DVD GRATIS. Oferta obejmuje zakupy produktów wszystkich marek i kategorii dostępnych w sklepie 8a.pl.Antologia 15
Antologia ta przygotowana została z okazji jubileuszu magazynu GÓRY. Zawiera piętnaście opowiadań o górach i wspinaczce, przyjaźni i rywalizacji, chwilach szczęścia i goryczy porażki.

XPL Skała
Film XPL SKAŁA opowiada o wspinaczce w najlepszych miejscówkach skalnych w naszym kraju: Hejszowina, Sokoliki, Jura, Kamień Leski, Prządki, Tatry. W dodatkach można odnaleźć filmy ze wspinaczek w Bolechowicach, Ciężkowicach, Zimnym Dole i Żurowej oraz film preXPL.

Promocja dotyczy wszystkich zamówień złożonych od dnia 17 maja do momentu wyczerpania puli prezentów (stosowna informacja zostanie wówczas umieszczona na stronie). Na wartość zakupów 300 zł / 600 zł składać się mogą dowolne produkty będące aktualnie dostępne w sklepie 8a.pl, także w ofercie promocyjnej czy wyprzedażowej. Zgodnie z regulaminem sklepu, po przekroczeniu progu 250 zł możliwa jest dostawa GRATIS.

Więcej na 8a.pl
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-03-14
BIZNES
 

Apidura – nowa marka dla bikepackerów

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-03-13
BIZNES
 

Fjallraven Classic 2024

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com