facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2009-01-23
 

Prezentacja Ameryka Centralna - obszar kontrastów (26 stycznia, Zakopane)

Klub Podróżnika Shackleton i Cafe Bar Paparazzi u Witkacego zapraszają na prezentację Ameryka Centralna - obszar kontrastów. Gościem Klubu w poniedziałek 26.01 będzie Michał Witkiewicz, znany podróżnik z Trójmiasta.
Trasa kilkutygodniowej wędrówki Michała Witkiewicza wiodła przez osiem krajów Ameryki Centralnej – od Meksyku po Panamę. W trakcie autostopowej ekspedycji Michał dotarł zarówno do regionów chętnie odwiedzanych przez turystów, jak i do tych, do których rzadko kiedy dociera ludzka stopa. Podczas multimedialnego pokazu poznamy kulturę, florę i faunę tego regionu. Dowiemy się także o problemach trapiących jego mieszkańców.

Michał Witkiewicz - asystent w Katedrze Geografii Ekonomicznej Uniwersytetu Gdańskiego, wykładowca w innych szkołach wyższych, Sekretarz Polskiego Klubu Przygody, fotograf, autor wielu publikacji o tematyce podróżniczej, dziennikarz "Poznaj Świat". Wędrował po bezludnej, lodowatej tundrze, walczył o życie w kazachskim stepie, jadł szczury z kurdyjskimi przemytnikami, przedzierał się przez las na... chińskim murze. Za swoje dokonania podróżnicze został dwukrotnie wyróżniony w prestiżowym konkursie KOLOSY.

Start: godz. 19.00,
Miejsce: Teatr Witkacego, Zakopane, ul. Chramcówki 15

Źródło: globtroter.onet.pl/0,1469806,spotkania.html
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
2023-01-09
HYDEPARK
 

Bhutan – kraj szczęśliwych ludzi

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2023-01-03
HYDEPARK
 

"Lunana. Szkoła na końcu świata"

Komentarze
0
 
Goryonline
 
Goryonline
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2023 Goryonline.com