facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2013-03-07
 

Premiera książki! Ryszard Pawłowski na stoisku GÓR!

Podczas odbywającego się w Gdyni w dniach 8–10 marca festiwalu Kolosy, odbędzie się premiera książki „Ryszard Pawłowski – 40 lat w górach. Wywiad-rzeka”. Będzie to także okazja do wysłuchania prelekcji, zakupu książki na naszym stoisku i zdobycia autografu głównego bohatera.

Książka to efekt rozmów, jakie przeprowadził z Ryszardem Pawłowskim redaktor naczelny magazynu GÓRY, Piotr Drożdż. Fascynująca podróż przez życie człowieka, który mógłby swoim życiorysem obdzielić kilka osób prowadzących aktywny i przygodowy styl życia. Jak w kalejdoskopie zmieniają się pasma górskie, kontynenty i partnerzy, a tempo i wielowątkowość akcji może przysporzyć równych emocji, jak lektura najlepszych książek sensacyjnych. Jednocześnie książka jest rzetelnym, opartym na faktach materiałem źródłowym, będącym przyczynkiem do rozwoju wiedzy o historii polskiego alpinizmu w latach osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych XX wieku.

„Ryszard Pawłowski – 40 lat w górach. Wywiad-rzeka”, to:

– wielkie wspinaczki, nieplanowane biwaki, cudowne ocalenia,
– najważniejsze wyprawy i przejścia oraz mniej znane epizody,
– kulisy wypraw przewodnickich i ambitnych sportowych przedsięwzięć,
– partnerstwo liny, konflikty, dramatyczne wydarzenia,
– blisko 300 – w większości nigdy niepublikowanych – zdjęć,
– słynni partnerzy: Jerzy Kukuczka, Piotr Pustelnik, Krzysztof Wielicki.

Książki – w festiwalowej cenie – będzie można kupić na GÓRskim stoisku podczas trzech dni festiwalu. Ryszard Pawłowski będzie je podpisywał na naszym stoisku w sobotę o godz. 18.00 i w niedzielę o godz. 16.30, a także po swojej prelekcji, która zaplanowana jest na 17.30 i będzie jednym z głównych wydarzeń festiwalu! Warto jednak zaglądać do nas także o innych porach – Rysiek obiecał nam, że będzie się pojawiał na stoisku GÓR i z pewnością odpowie na nurtujące pytania, podpisze książki, przybije piątkę :-).
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com