facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2011-02-15
 

Prapremiera Rusty Wired w Polsce

Już niebawem, w polskich sklepach pojawi się niezwykły produkt – bluzy i kurtki z wbudowanymi słuchawkami, które można prać w pralce automatycznej.
Tę innowacyjną serię ubrań wprowadza istniejąca od 25 lat marka Rusty - pionier w produkcji desek surfingowych oraz czołowy producent w branżach snow i skate. Na dwa miesiące przed wejściem serii Rusty Wired do polskich sklepów, będzie można ją zobaczyć na targach Kielce Sport-Zima 2011, które odbędą się w dniach 16-19 lutego przy ul. Zakładowej 1.


Rusty Wired to bluzy oraz kurtki snowboardowe z wszytymi wodoodpornymi słuchawkami HB3, umiejscowionymi na końcu ściągaczy do kapturów. Jack do słuchawek dostępny jest w specjalnej kieszeni na dowolny przenośny odtwarzacz muzyczny. Brak plątających się kabli, posiadanie słuchawek zawsze pod ręką i brak zmartwień o ich zamoczenie tworzą nową definicję wygody. Co ważne i zaskakujące zarazem – produkty Rusty Wired nie będą o wiele droższe od ubrań tej marki niewyposażonych w słuchawki.

„Jestem pod wielkim wrażeniem tego, jak Rusty zaprezentował swoja nową serię. Zawsze słucham muzyki przed surfowaniem, czy to na obozie czy też w moim lokalu. A teraz mam do tego znakomitą bluzę z kapturem. A najlepsze jest to, że nigdy nie muszę się martwić o to, czy dostanie się do niej wilgoć czy nie. Jest w 100% zaprojektowana dla takiego podróżującego surfera jak ja” -  mówi jeden z najlepszych zawodników na świecie, Josh Kerr.

Po zaprezentowaniu seria Rusty Wired w Europie niewątpliwie wywoła ona element zaskoczenia w sklepach, dając sprzedawcom możliwość zaimponowania swoim klientom, jak i dostarczenia na rynek młodzieżowy unikalnych produktów będących pod bezpośrednim wpływem specyficznego stylu życia tejże grupy wiekowej. „Nie muszę się już martwić o to, czy zepsują się moje słuchawki” – mówi wielokrotny mistrz świata w jeździe na deskorolce, Bastien Salabanzi. „Mogę się po prostu wyłączyć i oddać zabawie. To niesamowite!”

Na targach w Kielcach będzie można zobaczyć także serię bluz Rusty Wired stworzoną wspólnie z grupą Green Day, czyli światowymi gwiazdami punk rocka.

Więcej informacji znajdziesz o serii Rusty Wired znajdziesz na
http://www.rusty.com/us/wiredseries/


Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-03-14
BIZNES
 

Apidura – nowa marka dla bikepackerów

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-03-13
BIZNES
 

Fjallraven Classic 2024

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com