nowy numer GÓR

szukaj

Nasz kanał RSS
2006-05-11

Praca na stanowisku Kierownika COS Betlejemka

Zarząd Polskiego Związku Alpinizmu zaprasza osoby zainteresowane pracą na stanowisku Kierownika COS Betlejemka, do składania ofert.

Prosimy o składanie ofert wyłącznie pocztą elektroniczną na adres zarzad@pza.org.pl  w nieprzekraczalnym terminie do dnia 31.05.2006

Podania powinny zawierać:
CV
list motywacyjny

Wymagane kwalifikacje
- doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku
- znajomość realiów środowiska wspinaczkowego i tatrzańskiego
- dyspozycyjność i predyspozycje do samodzielnego działania w ramach określonych zasad i procedur
- prawo jazdy kat.B. Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu samochodu. Umiejętność kierowania samochodami terenowymi.
- umiejętność obsługi komputera w zakresie programów do obsługi poczty elektoniczej i podstawowych aplikacji biurowych
- praktyczne umiejętności techniczne, pozwalające na samodzielne wykonywanie prac gospodarczych i bieżących napraw w budynku COS Betlejemka
- umiejętność prowadzenia obiektu noclegowego, w tym przyjmowanie grup zorganizowanych.

Mile widziane:
-znajomość języków obcych

Zadania:
- kierowanie obiektem COS PZA Betlejemka na Hali Gąsienicowej w zakresie  :
pełnej obsługi noclegowej, realizowanej w ramach prowadzonych kursów szkoleniowych i doszkalania indywidualnego członków PZA i UIAA
- utrzymywania należytego stanu technicznego obiektu
- odbywania zleconych mu przez PZA podróży służbowych, jeżeli pozostają one w związku z wykonywanymi przez niego obowiązkami.
sprawowania należytej gospodarki sprzętem wspinaczkowym przeznaczonym do działalności szkoleniowej
- współpracy z Komisją Szkolenia PZA oraz Komisją Wypraw i Unifikacji oraz Komisją Tatrzańską celem optymalnego wykorzystania obiektu

Oferujemy:
- zatrudnienie na zasadach kontraktu menedżerskiego, zawartego na okres 1 roku, z możliwością przedłużenia na kolejne okresy
- atrakcyjne wynagrodzenie
- intensywny rozwój zawodowy
- ciekawą i trudną  pracę wśród ludzi gór

Termin objęcia stanowiska nastąpi od 01.10.2006

2006-05-11

(dg)

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl

Kinga

2024-05-06
GÓRY

Madera - trekkingowy raj?

Komentarze
0

Kinga

2024-04-26
GÓRY

Z południa na północ Korsyki – częśc 2

Komentarze
0

Kinga

2024-04-24
GÓRY

Ewoucja w zimowym sprzęcie

Komentarze
0

Kinga

2024-04-18
GÓRY

Dream Line 2024 – Anna Tybor wyrusza w Himalaje

Komentarze
0