nowy numer GÓR

szukaj

Nasz kanał RSS
2007-07-26

Praca dla Junior Product Specialist - Stir Crazy

Euromark Polska SA w chwili obecnej poszukuje kandydatów na stanowisko Junior Product Specialist - Stir Crazy.

Euromark Polska SA – spółka giełdowa, lider polskiego rynku outdoorowego, producent i dystrybutor marek:

W chwili obecnej poszukuje kandydatów na stanowisko:

Junior Product Specialist - Stir Crazy
Miejsce pracy: Warszawa
(nr ref JPS/SC/G)

Opis stanowiska:
·         Dobór i rozwój kolekcji.
·         Zamawianie i ewidencjonowanie wzorów.
·         Współpraca z dostawcami.
·         Współpraca z projektantami.
·         Wspieranie Managera Działu Zakupów.
·         Wspieranie Działu Marketingu w pracy nad workbookami.
·         Monitorowanie aktualnych trendów na rynku.
·         Przygotowanie i udział w targach branżowych.

Oczekiwania:
·         Bardzo dobra znajomość angielskiego.
·         Bardzo dobra znajomość programów Excel, Corel Draw.
·         Dobra organizacja pracy.
·         Chęć uczenia się i rozwijania umiejętności.
·         Wytrwałość w dążeniu do celu.

Oferujemy:
  • Ciekawą pracę w firmie będącej liderem w swojej branży.
  • Możliwość rozwoju i udział w tworzeniu sukcesu dynamicznie rozwijającej się spółki giełdowej.

Prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres: praca@euromark.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy zawrzeć oświadczenie wyrażające zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dn. 29.08.1997r.

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl

Kinga

2024-03-14
BIZNES

Apidura – nowa marka dla bikepackerów

Komentarze
0

Kinga

2024-03-13
BIZNES

Fjallraven Classic 2024

Komentarze
0

Kinga