nowy numer GÓR

szukaj

Nasz kanał RSS
2007-07-18

Praca - Koordynator Działu Marketingu

Euromark Polska SA – spółka giełdowa, lider polskiego rynku outdoorowego, producent i dystrybutor marek poszukuje kandydatów na stanowisko Koordynator Działu Marketingu.

Euromark Polska SA – spółka giełdowa, lider polskiego rynku outdoorowego, producent i dystrybutor marek:

W chwili obecnej poszukuje kandydatów na stanowisko:

Koordynator Działu Marketingu
(Miejsce pracy: Warszawa)
(nr ref. KDM)

Opis stanowiska:

  • Kreowanie strategii marketingowej firmy.
  • Tworzenie wizerunku marek.
  • Przygotowanie i kontrola realizacji budżetu.
  • Koordynowanie działań marketingowych.
  • Współtworzenie polityki PR.
  • Kierowanie zespołem marketingowym.
  • Prowadzenie samodzielnych projektów.

Wymagania:

  • Minimum dwa lata doświadczenia na stanowisku menedżerskim w obszarze marketingu.
  • Fachowa wiedza poparta praktyczną znajomością narzędzi marketingowych.
  • Znajomość branży outdoorowej, sportowej lub pokrewnych – mile widziana.
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem lub samodzielnymi projektami.
  • Umiejętność budowania relacji z klientami wewnętrznymi oraz zewnętrznymi.
  • Inicjatywa i kreatywność w działaniu.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w firmie będącej liderem w swojej branży.
  • Możliwość rozwoju i udział w tworzeniu sukcesu dynamicznie rozwijającej się spółki giełdowej.

Prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym w języku polskim i angielskim na adres: praca@euromark.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy zawrzeć oświadczenie wyrażające zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dn. 29.08.1997r.

2007-07-18

kg
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl

Kinga

2024-03-14
BIZNES

Apidura – nowa marka dla bikepackerów

Komentarze
0

Kinga

2024-03-13
BIZNES

Fjallraven Classic 2024

Komentarze
0

Kinga