facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2019-02-01
 

Poznańskie święto podróżników "Śladami Marzeń" już wkrótce!

Największy podróżniczy festiwal w Wielkopolsce i jeden z największych w Polsce rozpocznie się już w piątek 01.02.2019. W tym roku organizatorzy przygotowali 20 prezentacji podróżniczych, Fluo Party z koncert zespołu Tabu, 3 imprezy integracyjne, kilkanaście warsztatów tematycznych oraz ogromną dawkę wiedzy w strefie wystawców. Razem z prelegentami odwiedzimy 6 kontynentów, które przejedziemy autostopem, rowerem, jachtem, pontonem, busem i przejdziemy pieszo.

 

Czekają nas 3 dni pełne emocji, inspiracji i podróżniczych pomysłów. Co roku organizatorzy starają się zaskoczyć uczestników dużą ilością atrakcji, solidną porcją merytorycznych prezentacji oraz wartościowymi warsztatami. 

 

Warto śledzić stronę oraz fanpage Festiwalu, na którym pojawi się w połowie stycznia dostępna pula bezpłatnych wejściówek oraz informacje na temat zapisów na warsztaty. W tym roku podczas festiwalu odbędą się warsztaty fotograficzne, warsztaty językowe, warsztaty pisania książek podróżniczych, warsztaty survivalowe, warsztaty crowdfundingowe, podróżniczy speed-dating oraz wiele dodatkowych niespodzianek.

 

 

Festiwal rozpocznie się 1 lutego (piątek) i potrwa cały weekend na terenie MTP.

 

10.01.2019 rozpoczną się zapisy na warsztaty organizowane w ramach Festiwalu. Zapisy na poszczególne zajęcia będą prowadzona przez system rejestracyjny. Koszty warsztatów wyniosą od 7 do 10 pln/osobę/ warsztat i w ramach tej kwoty każdy z uczestników może skorzystać z przygotowanego słodkiego poczęstunku, kawy oraz herbaty. Aby wejść na warsztat należy posiadać ważny bilet wstępu na targi. Będzie można go zakupić w cenie 18pln/dzień, 3-dniowy karnet w cenie 35pln lub otrzymać w procesie rejestracji.

 

Laureaci 6 edycji Festiwalu. Fot. materiały organizatora

 

Spotkania i atrakcje w czasie Festiwalu


W czasie Festiwalu będzie można skorzystać z oferty i atrakcji przygotowanych przez partnerów. Konsultację sprzętu turystycznego oraz strefę dla dzieci przygotuje Decathlon. FujiFIlm Poland i Digital24.pl dostarczą aparaty, które będzie można testować, Travel Care i Moskito Guard przygotują stoisko medyczne, gdzie będzie można zasięgnąć porady medycznej. Informacji o tym jak zorganizować wyjazd zarobkowy do Stanów Zjednoczonych udzieli Camp America, a w bańce mydlanej zamykać będzie Bubble Brothers. Nie zabraknie także strefy chillout’u z leżakami oraz hamakami firmy UpNap. Tradycyjnie o wasz warsztat językowy zadba Szkoła Języków Obcych Kontakt Español, o dobre poczucie ducha Michał Sankowski, a o tym że każdy plan można zrealizować przekonają Was przedstawiciele PolakPotrafi.pl.

 

Skąd przyjeżdżają uczestnicy Festiwalu? Jak widać z całej Polski. ;-) Fot. J.Lasota

 

To tylko wybrane atrakcje! Organizatorzy cały czas uatrakcyjniają program. Aktualne informacje znajdują się na www.sladamimarzen.pl.

 
Źródło: informacja prasowa

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
2022-04-21
WYDARZENIA
 

Wspinaczkowy Puchar Polski w Skarpie Bytom

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-04-11
WYDARZENIA
 

Spektakl „WANDA”

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-03-09
WYDARZENIA
 

Przegląd Kobiecych Filmów Górskich i Podróżniczych

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-02-14
WYDARZENIA
 

12. Przegląd Filmów Górskich w Wadowicach

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-02-08
WYDARZENIA
 

Andrzej Najder – cykl heliograwiur skalnych form

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com