facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2009-04-17
 

Polskie dni w Maso Corto (13-20 czerwca)

Już w połowie czerwca po raz siódmy odbędą się POLSKIE DNI W MASO CORTO. Tydzień między 13 a 20 czerwca będzie obfitował w niezapomniane emocje.
Poza sportowymi zmaganiami i koncertami gwiazd polskiej estrady na uczestników czeka jeszcze wiele innych fascynujących atrakcji takich jak FESTIWAL KUCHNI czy POKAZY MODY. Swoją obecność na dzień dzisiejszy potwierdzają: Joanna Jabłczyńska, Beata Sadowska, Agnieszka Warchulska, Mateusz Ligocki a także Anna Bosak. Aktualnie jesteśmy jeszcze w trakcie zapraszania wielu innych znanych i lubianych postaci polskiego show-biznesu.

Polskie Dni w Maso Corto to impreza promująca aktywny wypoczynek we włoskim Tyrolu Południowym, a dokładniej w malowniczym kurorcie narciarskim jakim jest właśnie Maso Corto. Przepiękna górska sceneria tego regionu przyciąga swym urokiem ponad 12.000 wielbicieli białego szaleństwa z Polski każdego roku, w tym gwiazdy polskiego filmu, telewizji i muzyki a nawet sportowców. Lodowiec odwiedziły już takie sławy jak: Katarzyna Skrzynecka, Paweł Deląg, Kuba Wojewódzki, Ilona Felicjańska a także Przemysław Saleta.

Imprezy Polskich Dni w Maso Corto to wspaniałe połączenie aktywnego wypoczynku z doskonałą kuchnią, energetyzującymi koncertami i zabawą do rana. Podczas tegorocznego eventu odbędzie się wielki FESTIWAL KUCHNI pod patronatem magazynu KUCHNIA. Redaktor naczelna miesięcznika KUCHNIA, Anna Wrońska, wraz z Adamem Chrząstowskim, szefem kuchni krakowskiej restauracji Ancora, zaprezentują gościom produkty typowe dla Południowego Tyrolu i zaproponują, jak można dopasować je do polskich przepisów.

Odbędzie się także cykl szkoleń winiarskich poświęconych winom z Dolomitów, a poprowadzi go redaktor naczelny Magazynu WINO, Tomasz Prange-Barczyński.

Kolejne przewidziane atrakcje to pokazy MODY oraz TAŃCA. Ogólnie można powiedzieć, że każdy znajdzie coś dla siebie! Po całym dniu wrażeń i zmagań sportowych (wyprawy TREKKINGOWE, testy nart firmy BLIZZARD, snowboardów i rolek firmy K2, łucznictwo i wiele, wiele innych) goście będą mogli poszaleć w namiocie festynowym, gdzie odbędą się imprezy oraz koncerty polskich gwiazd.

Dla osób szukających wyciszenia oraz spokoju organizowane będą zajęcia JOGI oraz PILATES na lodowcu (na wysokości 3200 m.). A która z nas nie lubi pięknie wyglądać? Doznać chwili relaksu i poświęcić czas na przyjemności ciała i ducha. W tym roku specjalną niespodzianką będzie KĄCIK BEAUTY LA MADAME, przygotowany przez pracownie stylu i urody LA MADAME. Po całodniowych sportowych zmaganiach w kąciku będzie można skorzystać z masażu oraz profesjonalnego make up`u. Warto pamiętać, że piękno jest zwierciadłem duszy każdego z nas.
 
Patronat medialny m.in. obejmie RADIO PIN. Podobnie jak w ostatniej edycji przewidziany jest PIN-DAY, a w nim koncert artysty związanego z Radiem PIN. Moderatorem wieczoru będzie znany dziennikarz Radia PIN.

Po raz pierwszy organizacją POLSKICH DNI W MASO CORTO zajął się w 2003 r. Sepp Platzgummer - pasjonat oraz instruktor narciarstwa i turystyki górskiej, właściciel jednego z hoteli w Kurzas. W 2008 roku założył także Szkołę Narciarską Maso Corto, która poprowadzi szkolenia dla uczestników wydarzenia. Wszystko to oczywiście pod okiem wykwalifikowanych i doświadczonych instruktorów.

Jednym z największych atutów Maso Corto jest to, że nawet w środku lata można tam uprawiać wiele sportów, także jeździć na nartach czy snowboardzie. Tych, którzy wola wypoczywać mniej aktywnie, na pewno zainteresuje możliwość opalania się u podnóża lodowca lub wycieczki do położonego nieopodal Parku Narodowego Texel.

Zapewniamy niesamowite wrażenia i wspaniałe wspomnienia z tej tygodniowej imprezy POLSKICH DNI W MASO CORTO. Na wszystkich uczestników czekają liczne atrakcje, wspaniałe nagrody i niezapomniane chwile.

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Wszelkie informacje dostępne są na stronie internetowej
www.polskiedni-masocorto.pl
www.masocorto.it

 Maso Corto
 Patroni i sponsorzy
 
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-05-06
HYDEPARK
 

RIKO – premiera książki już 9 maja!

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-04-16
HYDEPARK
 

III Edycja Konkursu na projekt użytkowy Skis Re//Defined

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com