facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2014-05-30
 

Polartec® Power Dry® idealny na lato

Pełnia lata wkrótce, a my lubimy aktywnie spędzać czas chodząc po górach, jeżdżąc na rowerze w Puszczy Kampioskiej czy też biegać nadmorskim deptakiem późnym popołudniem. W każdym przypadku liczy się odzież jaką na siebie włożymy abyśmy mogli czuć się komfortowo. Szczególną uwagę należy zwrócić na materiał. Propozycja Polartec®? Najlepsza będzie dzianina z serii Polartec® Power Dry®.

Marka Polartec wprowadziła na rynek dzianinę Polartec® Power Dry® w 1994 roku. Dziś dzianina ta występuje w różnych wersjach, gramaturach i teksturach ale coś co się nie zmieniło to jej właściwości  - głównym zadaniem Polartec® Power Dry® jest błyskawiczne odprowadzanie wilgoci z powierzchni skóry i doskonała oddychalność. Nieważne czy jeździmy na rolkach, biegamy czy uprawiamy aerobic, odzież wykonana z tej dzianiny z pewnością nas nie zawiedzie.


Jak działa Polartec® Power Dry®?


Dzianina ma dwukomponentową konstrukcję - stworzoną z dwóch różnych rodzajów przędz. Dzięki temu powstały dwie powierzchnie: zadaniem pierwszej jest odprowadzenie i transport wilgoci na zewnętrzną warstwę, a jej zadaniem jest szybkie odparowanie wilgoci.


Obecnie w sklepach znajdziemy również odzież wykonaną z Polartec® Power Dry® High Efficiency™ , - ta wersja dzianiny wyróżnia się inną budową pierwszej, wewnętrznej warstwy zbudowanej z systemu sześcianów, który sprawia, że dzianina ta jest cieplejsza, lżejsza, szybciej schnie i jeszcze lepiej oddycha.


Jakie modele odzieży wykonane z Polartec® Power Dry® czy Polartec® Power Dry® High Efficiency™ znajdziemy w sklepach tego lata? Oto one:


W ofercie marki Zajo - rodem ze Słowacji - znajdziemy m.in. koszulkę z krótkim rękawem Power Dry Lady oraz bokserki Power Dry Lady Brief

 


Amerykańską wygodę zapewni marka Marmot dzięki getrom i koszulkom z serii Thermal Clime. Znajdziemy tutaj damskie jak i męskie modele odzieży.

 

 


Odzież uszyta z Polartec® Power Dry® High Efficiency:


Eider - męska koszulka z długim rękawem Blow 1/2 ZIP
Black Diamond - męska bluza CoEfficient 

 

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-03-14
BIZNES
 

Apidura – nowa marka dla bikepackerów

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-03-13
BIZNES
 

Fjallraven Classic 2024

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com