facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2009-07-12
 

Pół wieku na połoninach (wrzesień, Bieszczady)

Lato w pełni, ale wszystkich miłośników przybranych w jesienne barwy gór i połonin na pewno ucieszy informacja o kolejnej organizowanej w Bieszczadach imprezie. Pod koniec września Studenckie Koło Przewodników Beskidzkich w Warszawie ma zaszczyt po raz 50-ty zaprosić Was w góry na studencki rajd Połoniny.
Każdy uczestnik jest mile widziany, niezależnie od wieku i doświadczenia w górach; wystarczą mocne buty, plecak i dobry humor. Będzie okazja odwiedzić zapomniane przez wszędobylską cywilizację doliny, a także pozachwycać się dziką przyrodą w jesiennej szacie. Jak co roku, do wyboru będą różne trasy - tygodniowe i kilkudniowe, z noclegami w namiotach lub stodołach gościnnych gospodarzy. Wszystkie trasy łączy jednak wędrówka z plecakiem przez urokliwe wrześniowe Bieszczady, dobra zabawa oraz ześrodkowanie, czyli pełne atrakcji spotkanie wszystkich wędrowców na koniec rajdu.

Tym razem trasy spotkają się 26 września w Woli Michowej, gdzie z okazji jubileuszowej edycji rajdu oprócz tradycyjnego wspólnego ogniska przygotowywane są dodatkowe atrakcje. Wieczór uświetni m.in. koncert Słodkiego Całusa Od Buby i zespołu Bez Jacka, a także Maćka Służały -  wykonawców dobrze znanych wielu turystom i miłośnikom poezji śpiewanej.

Przewodnicy SKPB Warszawa prowadzą wyjazdy nieodpłatnie, dla własnej satysfakcji. Dzięki temu można naprawdę tanio pochodzić po górach w miłym gronie.

Więcej informacji o imprezie, w tym opisy tras i regulamin, znajduje się na stronie www.skpb.waw.pl.

Zapraszamy!
SKPB Warszawa
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
2023-01-09
HYDEPARK
 

Bhutan – kraj szczęśliwych ludzi

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2023-01-03
HYDEPARK
 

"Lunana. Szkoła na końcu świata"

Komentarze
0
 
Goryonline
 
Goryonline
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2023 Goryonline.com