facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2009-07-12
 

Pół wieku na połoninach (wrzesień, Bieszczady)

Lato w pełni, ale wszystkich miłośników przybranych w jesienne barwy gór i połonin na pewno ucieszy informacja o kolejnej organizowanej w Bieszczadach imprezie. Pod koniec września Studenckie Koło Przewodników Beskidzkich w Warszawie ma zaszczyt po raz 50-ty zaprosić Was w góry na studencki rajd Połoniny.
Każdy uczestnik jest mile widziany, niezależnie od wieku i doświadczenia w górach; wystarczą mocne buty, plecak i dobry humor. Będzie okazja odwiedzić zapomniane przez wszędobylską cywilizację doliny, a także pozachwycać się dziką przyrodą w jesiennej szacie. Jak co roku, do wyboru będą różne trasy - tygodniowe i kilkudniowe, z noclegami w namiotach lub stodołach gościnnych gospodarzy. Wszystkie trasy łączy jednak wędrówka z plecakiem przez urokliwe wrześniowe Bieszczady, dobra zabawa oraz ześrodkowanie, czyli pełne atrakcji spotkanie wszystkich wędrowców na koniec rajdu.

Tym razem trasy spotkają się 26 września w Woli Michowej, gdzie z okazji jubileuszowej edycji rajdu oprócz tradycyjnego wspólnego ogniska przygotowywane są dodatkowe atrakcje. Wieczór uświetni m.in. koncert Słodkiego Całusa Od Buby i zespołu Bez Jacka, a także Maćka Służały -  wykonawców dobrze znanych wielu turystom i miłośnikom poezji śpiewanej.

Przewodnicy SKPB Warszawa prowadzą wyjazdy nieodpłatnie, dla własnej satysfakcji. Dzięki temu można naprawdę tanio pochodzić po górach w miłym gronie.

Więcej informacji o imprezie, w tym opisy tras i regulamin, znajduje się na stronie www.skpb.waw.pl.

Zapraszamy!
SKPB Warszawa
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-05-06
HYDEPARK
 

RIKO – premiera książki już 9 maja!

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-04-16
HYDEPARK
 

III Edycja Konkursu na projekt użytkowy Skis Re//Defined

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-01-31
HYDEPARK
 

Jazda obowiązkowa - "Pierwsza pomoc w górach"

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com