facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2009-02-20
 

Pogoda zamknięta w krystalicznym szkle

Marka Oregon Scientific wykorzystując szlachetny materiał, jakim jest kryształ, stworzyła zaawansowaną technologicznie stacje pogodową BA900 o niezwykłym wzornictwie komponującym się zarówno we wnętrzach tradycyjnych jak i modernistycznych.
Wiele tradycyjnych metod przepowiadania pogody związanych z obserwacją obłoków na niebie, siły wiatru czy nietypowych zachowań zwierząt daje niewielkie rezultaty. Te konwencjonalne natomiast wiążą się z monitorowaniem skomplikowanych wyników stacji meteorologicznych i odwiedzaniem serwisów pogodowych, które nie dają gwarancji dużego wskaźnika sprawdzalności- szczególnie przy długookresowych prognozach. Warto więc w domu posiadać własną stację pogodową, która doskonale komponuje się w każdym wnętrzu, tak jak Oregon Scientific BA900.

Stacja Oregon Scientific  jako pierwsza na świecie posiada trójwymiarowe, podświetlane ikony zatopione w szkle, wskazujące w prosty sposób nadchodzącą pogodę. Dodatkowo każdy z symboli podświetlany jest innym kolorem: czerwony wskazuje na słoneczną pogodę, niebieski na zachmurzenie, a zielony zwiastuje deszcz.

Na wyświetlaczu LCD można odczytać czas, temperaturę we wnętrzu pomieszczenia oraz radiowo sterować zegarem. Stacje pogodowe Oregon Scientific dostępne są w sieciach sklepów elektronicznych w całej Polsce (www.zibi.pl)

Cena stacji pogodowej Oregon Scientific BA900: 459 zł

Specyfikacja: 
    * Pierwsza na świecie stacja pogodowa z podświetlanymi, grawerowanymi laserowo ikonami 3D
    * Wyświetlanie temperatury
    * Cyfrowy zegar sterowany radiowo z zegara atomowego
    * Format godzin 12 bądź 24
    * Możliwość pomiaru temperatury w skali Fahrenheit bądź Celcjusza
    * Rozpiętość temperatury: 23 do 122 stopni Fahrenheit (-5 do 50 stopni Celcjusza)
    * Zasilanie 5 volt AC/DC adapter (dołączony)

Oregon Scienitfic to globalna marka i producent produktów elektronicznych dopasowanych do dzisiejszego stylu życia. Nowoczesne produkty to kombinacja amerykańskiej technologii i stylowego, europejskiego wzornictwa. Założona w USA w 1989r. Firma Oregon Scientific to jednocześnie pionier i lider rynku domowych stacji pogodowych i kontrolowanych radiowo zegarów z projektorem. Produkty Oregon Scientific wyróżniają się wysoką jakością wykonania, precyzją pomiarów i tak ważnym w dzisiejszych czasach, niepowtarzalnym wzornictwem (czego dowodem jest współpraca m.in. Z Philippe Starckiem czy firmą Ferrari). 
Informacje na www.zibi.pl
 Oregon Scientific
 Oregon Scientific
 
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-07-02
BIZNES
 

Południowy Tyrol: niezwykły region Włoch

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-05-24
BIZNES
 

Nowy dystrybutor CLIMBING TECHNOLOGY w Polsce

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com