facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2009-07-20
 

Podziel się swoją pasją. Dołącz do niepokonanych...

Z początkiem lipca 2009 r. pod hasłem "Dla Niepokonanych" ruszył ogólnopolski konkurs internetowy dla wszystkich osób chcących zaprezentować swoją pasję. Sponsorem i organizatorem przedsięwzięcia jest producent leku Ibuprom. 
Konkurs potrwa do 24 sierpnia br. Na uczestników czeka pula nagród o wartości 80 000 zł.

Akcja ma za zadanie zachęcić Polki, ale nie tylko, do zaprezentowania swoich zainteresowań, jednocześnie inspirując do aktywnego poszukiwania i realizowania nowych, nietypowych pasji. 

Strona internetowa jest rozwinięciem telewizyjnej kampanii Ibupromu realizowanej od 2008 r. pod hasłem „Dla Niepokonanych”. Bohaterki, które wystąpiły w spotach reklamowych - Agnieszka 
Kiela-Pałys, która zdobyła Mount Everest, Natasza Caban, która wyruszyła w samotny rejs dookoła Ziemi oraz Anna Pawłowska-Pojawa, która biega w maratonach - są świetnym przykładem kobiet, które mają niesamowitą determinację i pragnienie realizowania swoich marzeń. Organizatorzy wierzą, że takich osób jest znacznie więcej i chcieliby zachęcić je do podzielenia się swoimi pasjami. 

Na portalu www.dlaniepokonanych.pl, który został uruchomiony 10 lipca br., w łatwy sposób można założyć profil i zaprezentować swoje zainteresowania. Użytkownicy serwisu mogą zamieszczać zdjęcia, filmy oraz opisy swoich pasji i osiągnięć. Każdy użytkownik może wziąć udział w konkursie jednokrotnie, tj. może założyć tylko jeden profil. Następnie od 27 lipca do 24 sierpnia br., za pośrednictwem strony internetowej odbędzie się głosowanie na najciekawsze pasje. Trzy osoby, których profile zostaną uznane za najbardziej interesujące i zdobędą od internautów największą liczbę głosów, otrzymają nagrody pieniężne w wysokości 10 000 zł. 

Nagrodę główną w wysokości 50 000 zł, dzięki której zwycięzca będzie mógł rozwinąć lub zrealizować swoją pasję, przyzna Jury, w skład, którego wchodzą: przedstawiciel firmy US Pharmacia - producenta leku Ibuprom, przedstawiciel agencji interaktywnej obsługującej konkurs oraz bohaterki reklam Ibupromu. Jurorzy będą przyznawali punkty m.in. za oryginalność pasji, sposób jej prezentacji, a także za determinację i chęć jej rozwijania. Organizatorzy mają nadzieję, że do konkursu zgłosi się duża liczba osób, które zechcą zaprezentować swoje pasje. Dlatego jednym z etapów mających na celu wyłonienie zwycięzcy, może być organizacja spotkań z wybranymi uczestnikami, podczas których Jury zdecyduje, która z osób otrzyma nagrodę główną.

Rozstrzygnięcie konkursu, ogłoszenie wyników i wręczenie nagród laureatom nastąpi we wrześniu 2009 roku. Szczegółowe zasady konkursu oraz regulamin zostały zamieszczone na portalu www.dlaniepokonanych.pl
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-03-14
BIZNES
 

Apidura – nowa marka dla bikepackerów

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-03-13
BIZNES
 

Fjallraven Classic 2024

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com