facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2010-11-29
 

Podwójna nagroda dla firmy Thule w testach boxów dachowych

Najnowszy box dachowy Thule Dynamic otrzymał najwyższą nagrodę, podczas gdy nowatorski Thule Ranger 500 znalazł się w pierwszej trójce w teście "Auto und Strassenverkehr", przeprowadzonym przez niemiecki instytut Dekra.
Niemiecki instytut DEKRA to jedna z czołowych organizacji europejskich zajmujących się kontrolą pojazdów, ekspertyzami, testami i certyfikacją produktów w sektorze motoryzacyjnym. Instytut ten przeprowadził ostatnio i opublikował wyniki testu porównawczego  przeprowadzonego dla oceny bezpieczeństwa, łatwości montażu, użyteczności oraz jakości samochodowych boxów dachowych dostępnych na rynku.

 W teście tym niedawno wprowadzony na rynek box dachowy Thule Dynamic 800 zajął pierwsze miejsce dzięki doskonałym wynikom we wszystkich kategoriach. Dostępny od września elegancki, lśniący box o sztywnym wieku zdobył najwięcej punktów  zwłaszcza w kategorii prowadzenia. Uznanie specjalistów Dekry zyskała także antypoślizgowa, wewnętrzna wykładzina na podłodze boxu, która zapobiegając  przesuwaniu się bagażu wpływa na zwiększenie bezpieczeństwo podczas transportu.


Składany box dachowy Thule Ranger 500 wykonany z mocnej, wodoodpornej tkaniny, przeznaczony dla mieszkańców miast nie posiadających dużo miejsca, został sklasyfikowany w teście Dekry na trzecim miejscu. Uzyskał on doskonałe wyniki crash-testu i był jedynym boxem wyposażonym standardowo we wsporniki zapewniające bezpieczny transport nart.

Doskonale zaprojektowane i niezwykle eleganckie boxy dachowe i akcesoria Thule przygotowywane są i testowane zgodnie z najwyższymi standardami w zakresie bezpieczeństwa. Imponująca pozycja w rankingu instytutu Dekra potwierdza najwyższe walory boxów Thule i ich wiodącą pozycję wśród najlepszych bagażników dostępnych na rynku. 

Grupa Thule, światowy lider produktów oraz marek ułatwiających ludziom transport sprzętu w sposób pewny, bezpieczny i stylowy. Pod hasłem Active Life, Simplified (Ułatwione aktywne życie), Grupa Thule proponuje produkty w czterech obszarach działalności: Rozwiązania Bagażowe (torby, plecaki na laptopy oraz aparaty fotograficzne), Rozwiązania Dla Pojazdów (bagażniki bazowe, uchwyty rowerowe, boxy narciarskie, łańcuchy śniegowe i in.), Rozwiązania Robocze (uchwyty do drabin, skrzynie narzędziowe i in.) oraz Rozwiązania holownicze (haki holownicze, przyczepy). Grupa Thule zatrudnia około 3 500 pracowników w ponad 50 zakładach produkcyjnych oraz biurach handlowych na całym świecie. W roku 2009 uzyskała przychody w wysokości 5,8 miliarda koron szwedzkich.

Dowiedz się więcej na www.thule.com

 
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-02-26
BIZNES
 

Miłość do gór, w Zillertal

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-02-22
BIZNES
 

Omni-Heat od Columbia Sporstwear na Srebrnym Globie

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2023-11-30
BIZNES
 

Sezon zimowy 2023-2024 w Południowym Tyrolu

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com