facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2007-10-29
 

Pluszaki na szczytach

Każdy, kto kupi kalendarz, pomaga zrealizować marzenie chorego nieuleczalnie dziecka, bowiem część dochodu ze sprzedaży każdego kalendarza przekazywana jest na konto Fundacji "Mam Marzenie".


Stary pluszowy misiek na Rysach. Szmaciany zajączek na Aconcagui. Wyliniały szarak z jednym uchem na Mt Blanc. Wysłużone, zniszczone pluszaki na szczytach w Tatrach, Alpach, Afryce, obu Amerykach, Azji. Pozdrawiają stamtąd chore dzieci. I są dowodem, że marzenia można realizować nawet wtedy, gdy wydaje się to niemożliwe. A wszystko w ramach projektu "Ty też możesz wejść na szczyt", któremu patronują Spotkania z Filmem Górskim.

Nie zostałby on zrealizowany, gdyby nie Grzegorz Janowski, który zawsze bierze pluszaka do plecaka, gdy wyrusza w kolejną podróż, na kolejny szczyt. I gdyby nie żona Grzegorza, lekarz pracujący na dziecięcym oddziale onkologicznym. I gdyby nie team Extreme-Travel, młodej stażem firmy outdoorowej i promocyjnej, która pomysłowi nadała realny kształt kalendarza.

Każdy miesiąc w kalendarzu to nowe wyzwanie, nowy szczyt, nowe zdjęcie, przedstawiające pluszaka na szczycie. Często wysłużone zabawki, które wydawać by się mogło, skazane są na wyrzucenie i zapomnienie, gdy dzieci z nich już wyrastają, wspinają się po niebosiężnych górach. Doskonale obrazuje to sposób walki z chorobami i samorealizację dotkniętych nimi dzieci - piszą realizatorzy pomysłu. Każdy, kto kalendarz kupi, pomaga zrealizować marzenie chorego nieuleczalnie dziecka. Bowiem część dochodu ze sprzedaży każdego kalendarza przekazywana jest na konto Fundacji "Mam Marzenie", która realizuje marzenia nieuleczalnie chorych dzieci. Dodatkowy, osobisty, akcent nadaje kalendarzowi osobista dedykacja, którą każdy może sam napisać i która zostanie wydrukowana na kalendarzu.

22 października jeden z pluszak wyruszył w Himalaje. Zamierza zdobyć Island Peak (6189 m n.p.m.) Trzymamy kciuki!

Biuro Organizacyjne
Spotkań z Filmem Górskim
biuro@spotkania.zakopane.pl
www.spotkania.zakopane.pl

2007-10-29

(kg)

 

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
2022-09-23
BIZNES
 

Bo liczy się droga

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-09-22
BIZNES
 

GOPR i Salewa dalej razem

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-08-19
BIZNES
 

Polskie marki – Powrót ProRocka

Komentarze
0
 
Goryonline
 
Goryonline
 
2022-06-08
BIZNES
 

Największy brand corner Fjällräven w Polsce otwarty!

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com