facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2012-07-11
 

Plecak BLACK DIAMOND OCTANE

Black Diamond wkroczył na rynek z nową serią plecaków opartych na systemie ergoACTIV. Zapraszamy do zapoznania się z testem sklepu Polar Sport.


Przeznaczenie


Octane został zaprojektowany z myślą o 1-2 dniowych wycieczkach górskich, przemierzania długich odcinków i wymagających szlaków górskich. Głównym założeniem podczas projektowania plecaków z systemem ergoACTIV™ było zapewnienie maksymalnego komfortu podczas długotrwałego noszenia plecaka. Projektanci nowej serii plecaków wierzą, że “przyszłość leży w aktywnym systemie nośnym”. Efekt maksymalnego komfortu postanowiono osiągnąć poprzez odpowiedni rozkład ciężaru ładunku na barkach i biodrach oraz zastosowanie odpowiednich materiałów wyściółki.

Opis specyfiki modelu

Plecak uszyty jest z nylonu (210d) wzmocnionego gęstym ripstopem, a jego dno z grubszego nylonu (400d). Dwie kieszenie boczne i duża kieszeń frontowa wykonane są z elastycznego materiału, który pozwala znacznie zwiększyć pojemność plecaka.
Octane posiada jedną dużą komorę (M- 28L, L-30L), w której przy plecach znajduje się dostęp do ramy systemu nośnego, kieszeń na pojemnik typu camelback, oraz tasiemka do mocowania rurki. Komora główna zapinana jest na długi zamek YKK z dwoma suwakami, który daje dobry dostęp do ekwipunku wewnątrz. Na górze umiejscowiona jest zapinana na zamek kieszeń, w której zmieszczą się podręczne drobiazgi.
Po bokach wszyte są dwie pary pasków z regulacją (górne z rozpinaną klamerką), które służą do kompresowania plecaka i troczenia sprzętu.
Na dole plecaka zostały umieszczone dwie pętle do troczenia kijków lub czekana. Można je schować do frontowej, elastycznej kieszeni przewlekając przez specjalne otwory...

Dalszy ciąg na stronie: http://test.polarsport.pl/?page_id=401

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2023-11-30
BIZNES
 

Sezon zimowy 2023-2024 w Południowym Tyrolu

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2023-11-06
BIZNES
 

Dołącz do przygody życia – FJALLRAVEN POLAR 2024

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com