facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2009-04-24
 

Planet Outdoor - nowy sklep w serwisie Ceneria.pl

Planet Outdoor to kolejny sklep internetowy, który został zintegrowany z Ceneria.pl, outdoorową porównywarką cen, skupiającą wyłącznie sklepy górskie, turystyczne i sportowe.
Planet Outdoor to kolejny sklep internetowy, który został zintegrowany z Ceneria.pl, outdoorową porównywarką cen, skupiającą wyłącznie sklepy górskie, turystyczne i sportowe.Właścicielem Planet Outdoor jest firma Euromark Polska S.A. dystrybutor m.in. takich marek outdoorowych jak: Alpinus, CampuS, Stir Crazy. Wszystkie one dostępne są w sklepie internetowym.

Planet Outdoor to nie tylko e-shop, to przede wszystkim sieć specjalistycznych stacjonarnych sklepów outdoorowych oferujących sprzęt turystyczny, odzież i obuwie itd.
Planet Outdoor wyróżnia szeroka oferta najbardziej znanych marek outdoorowych w różnych segmentach cenowych, czytelny podział sklepów na marki i kategorie produktów, a także nowoczesny sposób prezentacji towarów i aranżacji witryn.Zapraszamy nie tylko do zakupów w sklepach stacjonarnych, ale także on-line. Oferta dostępna jest pod adresem www.planetoutdoor.pl, a wszystkie produkty sklepu można również porównać w serwisie Ceneria.pl.
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
2020-10-19
BIZNES
 

The North Face z inicjatywą "Reset Normal"

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2020-10-13
BIZNES
 

Grupa Oberalp z tytułem lidera Fair Wear Fundation

Komentarze
0
 
Goryonline
 
Goryonline
 
2020-09-30
BIZNES
 

Salewa – nowy salon firmowy w Poznaniu

Komentarze
0
 
Weronika Biernacka
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2020 Goryonline.com