facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2005-05-12
 

Pieniądze na SOKOŁA

Jest szansa, że MSW i A znajdzie pieniądze na spłatę brakujących 2 mln zł z odsetkami za remont śmigłowca ratowniczego Sokół.


Jest szansa, że Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji znajdzie pieniądze na spłatę brakujących 2 mln zł z odsetkami za remont śmigłowca ratowniczego Sokół. Resort, który kilka tygodni temu odciął się od problemu, teraz wykazuje dobrą wolę.

- W Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji trwają prace nad tym tematem i z informacji, które posiadam, wynika, że w najbliższy wtorek możemy się spodziewać jakichś konkretnych decyzji - zdradza naczelnik TOPR Jan Krzysztof. Kilka tygodni temu wiceminister Andrzej Brachmański uznał, że ratowniczy Sokół to prywatna maszyna i resort nie widzi możliwości jego finansowania. Czy coś się od tego czasu zmieniło? - Wtedy nie miałem osobistego kontaktu z ministrem, a jego wypowiedzi znałem z mediów. Myślę, że teraz jest dobra wola. Ruszyły już wnioski o uruchomienie dodatkowych środków na ten cel - zapewnia naczelnik.

Źródło: www.dziennik.krakow.pl

2005-05-12

(kb)

Goryonline
 
2019-06-10
GÓRY
 

Zmarł Leszek Dumnicki (1949-2019)

Komentarze
0
 
Weronika Biernacka
 
2019-05-29
GÓRY
 

Wielkie sprzątanie Everestu - ponad 7 ton śmieci!

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2019 Goryonline.com