facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2010-09-08
 

Pięć nowych produktów Thule

Thule mierzy wysoko prezentując na targach Automechanika pięć nowych produktów! Thule Dynamic, Thule SlideBar, K-Summit XXL, Thule EuroClick, i Thule Jet Ski Trailer.
Thule, światowy lider w dziedzinie produktów oraz marek ułatwiających transport sprzętu pewnie, bezpiecznie i stylowo, przedstawia pięć nowych produktów na targach Automechanika, które odbędą się we Frankfurcie w dniach 14-17 września. Wraz z nowymi produktami zaprezentowana zostanie także nowa koncepcja aranżacji sklepów.

Box dachowy Thule Dynamic


Nowy box dachowy klasy Premium to doskonałe rozwiązanie oferujące na nadchodzący sezon zimowy dużą przestrzeń ładunkową do przewozu nart i snowboardów. Dzięki obniżonej podłodze, aerodynamicznej linii i sportowemu designowi box dachowy Thule Dynamic doskonale komponuje się z kształtami współczesnych aut. Wygodę i bezpieczeństwo montażu zapewnia nowy system montażu Power Click z pokrętłami wyposażonymi we wskaźniki bezpiecznej siły mocowania. Wśród nowych rozwiązań jest także antypoślizgowa podłoga, która zapobiega przesuwaniu się ładunku wewnątrz boxu oraz poręczny, zewnętrzny uchwyt, który ułatwia otwieranie i zamykanie boxu. Box dachowy Thule Dynamic dostępny jest w dwóch rozmiarach i dwóch kolorach z połyskiem: klasycznym czarnym oraz tytanowym.

Thule Slide Bar: pierwszy na rynku!

Thule jako pierwsza firma na rynku przedstawia koncepcję wysuwanych belek bazowych SlideBar: nowe, innowacyjne rozwiązanie ułatwiające załadunek wszelkiego sprzętu. Dzięki unikalnej konstrukcji belki o ładowności 100 kg można wysunąć poza obrys auta kapitalnie upraszczając załadunek ciężkich czy dużych ładunków. Pozwala to jednej osobie samodzielnie załadować na dach auta na przykład kajak! Jednym z fundamentów każdego projektu Thule jest bezpieczeństwo. Belki Thule SideBar wyposażone są w zatrzaskowy mechanizm zintegrowany z końcówkami belek blokujący je na belkach bazowych po wsunięciu do pozycji roboczej. Jak każdy nowy produkt Thule belki SlideBar pozytywnie przeszedł test “city crash” zgodny ze standardami ISO oraz uzyskał certyfikat niemieckiej agencji monitoringu bezpieczeństwa TÜV.

K-Summit XXL: imponująca gama łańcuchów śnieżnych Thule w rozmiarze XXL

Na śliskich, ośnieżonych drogach łańcuchy śniegowe mogą uratować życie. Pod warunkiem oczywiście, że nie leżą w bagażniku, gdyż zapomnieliśmy lub, co gorsza, nie chciało nam się założyć ich na koła! Łańcuchy śniegowe Thule K-Summit świetnie dopasowują się do kół, a łatwość montażu zapewnia opatentowany mechanizm zapadkowy, który zwielokrotnia przyłożoną do dźwigni siłę. Dzięki konstrukcji ruchomych ramion łańcuchy Thule K-Summit mają zwartą, kompaktową formę zarówno na kołach jak i po zdjęciu z nich: zapakowane w poręczną torbę zajmują niewiele miejsca w bagażniku auta. W tym sezonie na Thule wzbogaca ofertę łańcuchów K-Summit o kolejną wersję oznaczoną symbolem XXL przeznaczoną do montażu na kołach dużych SUV-ów. Produkt jest kompatybilny z każdym modelem samochodu w tym także z samochodami sportowymi, które mają ograniczoną przestrzeń wokół kół.

System Thule EuroClick: bagażnik do przewozu rowerów do samochodów, które nie mogą być wyposażone w hak holowniczy

W odpowiedzi na rosnącą potrzebę rozwiązania problemu małych samochodów, które nie mogą być wyposażone w hak holowniczy, będącego bazą do montażu bagażnika rowerowego, Thule prezentuje Thule EuroClick. Jest to gniazdo montowane do podłogi auta, do którego wpina się bagażnik rowerowy na zasadzie podobnej, jak odłączany hak holowniczy. Wprowadzając Thule EuroClick na rynek, Thule oferuje właścicielom małych samochodów łatwy i skuteczny sposób transportu rowerów.

Rozwiązanie do przewozu skuterów wodnych


Nowa przyczepa Thule do przewozu skuterów wodnych to innowacyjne rozwiązanie o wymodelowanym podwoziu zaprojektowanym tak, by pasować do wszystkich skuterów wodnych dostępnych obecnie na europejskim rynku. Przyczepa wytrzymuje nacisk na oś do 750 kg. Pozostając w zgodzie z regulacjami Unii Europejskiej i w odpowiedzi na potrzeby w różnych krajach, Thule oferuje rozmaite opcje ładowności. Wyprofilowanie poprzecznych belek konstrukcyjnych wpływa na obniżenie środka ciężkości przyczepy poprawiając komfort holowania i parametry trakcyjne. Wyciągarka została zaprojektowana także specjalnie z myślą o skuterach wodnych. Dzięki niej załadunek jest prosty i bezproblemowy, a dodatkowe koło sprawia, że manewrowanie odłączoną przyczepą jest niezmiernie łatwe.

Store Koncept: globalny projekt handlu detalicznego firmy Thule


Wprowadzenie Thule Store Concept to strategiczna decyzja firmy Thule mająca na celu zwiększenie widoczności i rozpoznawalności produktów firmy oraz podkreślenie wyjątkowego charakteru firmy wśród dystrybutorów i sprzedawców detalicznych. Na Thule Store Concept składają się ekspozytory klasy Premium, przyciągające oko opakowania produktów, filmy prezentujące bagażniki i akcesoria oraz innowacyjny przewodnik online. Dzięki niemu klient może wybrać do swojego auta optymalne rozwiązanie transportowe i zobaczyć, jak wybrany produkt będzie wyglądał w użyciu. Wszystkie materiały dostępne w punktach sprzedaży mają na celu pomóc klientom zobaczyć, poczuć i doświadczyć produktów Thule – pokazać im jak działają, jak wyglądają i jak odpowiadają na ich indywidualne potrzeby i preferencje.

Więcej informacji na  www.thule.com
 Box dachowy Thule Dynamic
 Thule Slide Bar:  pierwszy na rynku!
 K-Summit XXL:  imponująca gama łańcuchów śnieżnych Thule w rozmiarze XXL
 EuroClick
    Rozwiązanie do przewozu skuterów wodnych
 
 
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2023-11-30
BIZNES
 

Sezon zimowy 2023-2024 w Południowym Tyrolu

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2023-11-06
BIZNES
 

Dołącz do przygody życia – FJALLRAVEN POLAR 2024

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com