facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2009-06-27
 

PAKER - PIERWSZY KOMPLEKSOWY SERWIS SPRZĘTU OUTDOOROWEGO

Firma Paker rozszerzyła swoją ofertę o nowy rodzaj działalności: serwis – naprawy, czyszczenie i konserwację odzieży, obuwia, plecaków, materacy samopompujących, śpiworów, namiotów, kuchenek itp.
PAKER - PIERWSZY KOMPLEKSOWY SERWIS SPRZĘTU OUTDOOROWEGO -  ODZIEŻY, OBUWIA I SPRZĘTU TURYSTYCZNEGO.

Firma Paker rozszerzyła swoją ofertę o nowy rodzaj działalności: serwis – naprawy, czyszczenie i konserwację odzieży, obuwia, plecaków, materacy samopompujących, śpiworów, namiotów, kuchenek itp. To szeroka oferta skierowana nie tylko do zainteresowanych naprawą lub modyfikacją posiadanego sprzętu turystycznego, ale również do osób potrzebujących wykonania rzeczy nietypowej (np. pokrowca o nietypowych wymiarach).

We współpracy z najlepszymi specjalistami w Polsce naprawiane są również rzeczy wykonane z Gore-texu. To wszystko jest możliwe do realizacji również bez wychodzenia z domu, gdyż obsługa serwisowa jest prowadzona w ramach działalności internetowego firmowego sklepu Pakera – www. sklep.paker.pl. Oferta ta znakomicie wypełnia lukę w tego rodzaju usługach i jest odpowiedzią na zapotrzebowanie zgłaszane przez tych wszystkich, którzy dotąd bezskutecznie poszukiwali firmy, która mogłaby fachowo zająć się serwisowaniem posiadanego przez nich ekwipunku.Wieloletnie doświadczenie firmy PAKER w tej dziedzinie (wynikające z prowadzenia od kilkunastu już lat obsługi gwarancyjnej wielu wiodących marek outdoorowych) daje gwarancję profesjonalizmu tak potrzebnego w tego rodzaju działalności.

Więcej: www. sklep.paker.pl
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-05-24
BIZNES
 

Nowy dystrybutor CLIMBING TECHNOLOGY w Polsce

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-03-14
BIZNES
 

Apidura – nowa marka dla bikepackerów

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-03-13
BIZNES
 

Fjallraven Classic 2024

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com