facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2009-04-06
 

PADani - Petrohrad Grit 2009

W ostatni weekend kwietnia (25-26 kwietnia) w Petrohradzie (zach. Bohemia, Czechy) rozegrany zostanie po raz siódmy międzynarodowy meeting boulderowy PADani - Petrohrad Grit.

W tym roku organizatorzy PADani przygotowali w granitowym ogródku aż 300 boulderów, w tym porcję highball`ów. Ci najlepsi (swój udział zapowiedziała między innymi czołowa trójka poprzedniej edycji Adam Odra, Rosta Stefanek i Tomas Mrazek) będą mieli do wyboru około 20 problemów o trudnościach 7C i około 10 przystawek ósemkowych, w tym po jednej 8B i 8B+. Jak zawsze znajdzie się również porcja boulderów dla mniej zaawansowanych i początkujących.

W głównej rywalizacji liczyć się będzie osiem najtrudniejszych boulderów pokonanych przez każdego z uczestników sesji, no i tradycyjnie nagrodzony zostanie również ten, kto zbierze najwięcej przystawek w ciągu jednego dnia. W puli znajdzie się ponadto kilka bonusowych problemów do odszukania i pokonania (nie zaznaczonych na topo), ukrytych gdzieś w leśnych zakątkach petrohradzkiego lasu.

Tytułów z ubiegłego roku bronić będą Czech Adam Ondra i Słowaczka Katka Fickuliakova.  Kto zostanie liderem PADani dowiemy się już 26 kwietnia.

 PADani 2009
 
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-05-06
HYDEPARK
 

RIKO – premiera książki już 9 maja!

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-04-16
HYDEPARK
 

III Edycja Konkursu na projekt użytkowy Skis Re//Defined

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-01-31
HYDEPARK
 

Jazda obowiązkowa - "Pierwsza pomoc w górach"

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com