facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2009-05-21
 

Outdoor Days - zaproszenie

Wyjątkowy charakter tej imprezy polega na tym, że organizatorzy postanowili stworzyć atrakcyjną formułę spotkania przedstawicieli biznesu outdoorowego i użytkowników produkowanego przez nich sprzętu.
Wszyscy miłośnicy aktywności na świeżym powietrzu już dziś powinni zarezerwować sobie trzeci weekend maja i pomyśleć o wyjeździe nad włoskie jezioro Garda. Tam bowiem odbędzie się impreza o wymownej nazwie – „Outdoor Days”.


"Żelazna rodzina". Fot. Piotr Drożdż / GÓRY

Czytelnikom GÓR nie trzeba przedstawiać miejscowości Arco oraz wielu okolicznych rejonów skalnych, jakie oferuje Dolina Sarca. Warto natomiast podkreślić, iż okolica jest również rajem dla trekersów, rowerzystów górskich, paralotniarzy, miłośników windsurfingu, żeglarstwa i wielu innych dyscyplin sportów outoorowych. Każdy, kto uda się więc na odpoczynek w tę część rejonu Trentino, ma do dyspozycji kilka tysięcy dróg wspinaczkowych, dziesiątki kilometrów malowniczych szlaków turystycznych, jezioro Garda, oferujące doskonałe warunki żeglarsko-windsurfingowe i kilkaset kilometrów szlaków rowerowych o najróżniejszych stopniach trudności. Pomysł Outdoor Days jest zatem logiczną konsekwencją tych wszystkich atutów, które pozwalają odwiedzającym korzystać z pełni bogactw oferowanych przez rejon jeziora Garda.


Górscy traithloniści. Fot. Piotr Drożdż / GÓRY


Wyjątkowy charakter tej imprezy polega na tym, że organizatorzy postanowili stworzyć atrakcyjną formułę spotkania przedstawicieli biznesu outdoorowego i użytkowników produkowanego przez nich sprzętu. Ci drudzy będą mieli wyjątkową okazję do praktycznego przetestowania różnych produktów, oddawania się swoim sportowym pasjom oraz porównania swoich umiejętności z możliwościami innych podczas różnego rodzaju zawodów.Test area. Fot. Piotr Drożdż / GÓRYZapraszamy zatem na drugą edycję imprezy!!!
Więcej zdjęć w fotogalerii...
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-01-31
HYDEPARK
 

Jazda obowiązkowa - "Pierwsza pomoc w górach"

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-01-24
HYDEPARK
 

Górnolotni 2024 – Spotkania ludzi gór w Tarnowie

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2023-12-05
HYDEPARK
 

19. Warszawski Przegląd Filmów Górskich

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2023-11-22
HYDEPARK
 

XII Łaziski Festiwal Górski „Pod górę”

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com