facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2010-10-04
 

Ontheroad.pl - dobre miejsce na outdoorowe zakupy

1 października „outdoorowi” internauci zyskali nowe miejsce, które warto odwiedzić – sklep internetowy www.ontheroad.pl.
Sklep posiada w ofercie najbardziej rozpoznawalne na polskim rynku marki: Campus, Alpinus, Hannah, Marabut. Coś dla siebie znajdą również ci najbardziej wymagający – poszukujący produktów zawansowanych technologicznie z najwyższej światowej półki. Na pewno zadowoli ich odzież i sprzęt marki Arc’teryx i Bergans of Norway.

Sklep zaskakuje ciekawą formą graficzną, wcześniej nie spotykaną w polskich e-sklepach. Aby ułatwić wybór produktów, w ontheroad.pl czeka na nas szereg funkcjonalności (m.in. porównywanie cech wybranych produktów). Administratorzy sklepu dołożą też starań, aby wybór produktu był jak najbardziej świadomy: bardzo rozbudowany będzie dział „Doradztwo”, w którym internauci będą mogli zapoznać się z testami produktów, opiniami ekspertów oraz informacjami o zastosowanych technologiach.

Właściciele sklepu z okazji otwarcia sklepu zapowiadają szereg promocji, więc poszukiwacze okazji na pewno powinni tu zajrzeć w najbliższym czasie!
Oferta sklepu jest stale powiększana!


Zapraszamy pod dobry adres: www.ontheroad.pl.
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2021 Goryonline.com