facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2010-10-04
 

Ontheroad.pl - dobre miejsce na outdoorowe zakupy

1 października „outdoorowi” internauci zyskali nowe miejsce, które warto odwiedzić – sklep internetowy www.ontheroad.pl.
Sklep posiada w ofercie najbardziej rozpoznawalne na polskim rynku marki: Campus, Alpinus, Hannah, Marabut. Coś dla siebie znajdą również ci najbardziej wymagający – poszukujący produktów zawansowanych technologicznie z najwyższej światowej półki. Na pewno zadowoli ich odzież i sprzęt marki Arc’teryx i Bergans of Norway.

Sklep zaskakuje ciekawą formą graficzną, wcześniej nie spotykaną w polskich e-sklepach. Aby ułatwić wybór produktów, w ontheroad.pl czeka na nas szereg funkcjonalności (m.in. porównywanie cech wybranych produktów). Administratorzy sklepu dołożą też starań, aby wybór produktu był jak najbardziej świadomy: bardzo rozbudowany będzie dział „Doradztwo”, w którym internauci będą mogli zapoznać się z testami produktów, opiniami ekspertów oraz informacjami o zastosowanych technologiach.

Właściciele sklepu z okazji otwarcia sklepu zapowiadają szereg promocji, więc poszukiwacze okazji na pewno powinni tu zajrzeć w najbliższym czasie!
Oferta sklepu jest stale powiększana!


Zapraszamy pod dobry adres: www.ontheroad.pl.
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-02-26
BIZNES
 

Miłość do gór, w Zillertal

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-02-22
BIZNES
 

Omni-Heat od Columbia Sporstwear na Srebrnym Globie

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2023-11-30
BIZNES
 

Sezon zimowy 2023-2024 w Południowym Tyrolu

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com